Hotel met een luxe stijl en een gezinsvriendelijk beleid bij de oceaan
Overweeg een verblijf bij Dorint Strandresort & Spa Sylt/Westerland en geniet van een aangrenzende golfbaan, een terras en shoppen ter plaatse. Actieve reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Trakteer jezelf op een lichaamsbehandeling, een sportmassage of een body scrub bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant Ebbe & Food serveert ontbijt, lunch, diner en lichte maaltijden. Je kunt er genieten van openlucht dineren. Naast een tuin en een spelletjesruimte, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een binnenzwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en strandlakens
Rookvrije accommodatie, meertalig personeel en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle 71 kamers zorgen voor veel comfort met bars met spoelbak en kussenmenu's, naast leuke bijkomstigheden zoals aparte zitruimtes en badjassen.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en kinderbadjassen
Ledtelevisies van 70 cm met streamingdiensten en kabelzenders
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn gesloten op maandag en dinsdag:
Restaurant
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 3 kinderen van 5 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 80 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april betaal je EUR 2.05 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 4.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 32 per persoon
Betaald parkeren (openlucht): EUR 12 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 80 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 22.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf, massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Kinderen jonger dan 16 jaar worden zonder toezicht van volwassenen niet tot de spa toegelaten.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent een officiële sterrenclassificatie toe aan accommodaties in Duitsland. Deze accommodatie is beoordeeld met 4 sterren superieur en wordt op deze website weergegeven als een accommodatie met 4,5.
Veelgestelde vragen
Beschikt Dorint Strandresort & Spa Sylt/Westerland over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Dorint Strandresort & Spa Sylt/Westerland?
Vandaag, 23 mei 2026, kost een verblijf bij Dorint Strandresort & Spa Sylt/Westerland van één nacht voor twee volwassenen op 7 jun. 2026 min. € 324, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Dorint Strandresort & Spa Sylt/Westerland?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 12 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Dorint Strandresort & Spa Sylt/Westerland inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Dorint Strandresort & Spa Sylt/Westerland uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Dorint Strandresort & Spa Sylt/Westerland?
Dit hotel in Sylt ligt aan het strand, in het stadscentrum en binnen 5 minuten wandelen van Strand Westerland en Sylt Aquarium. Ook Friedrichstraße en Sylter Welle liggen op 10 minuten wandelen. Station Westerland-Sylt ligt op 13 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,6
Locatie
9,0
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 200 van 362 beoordelingen
10 - Uitstekend
200
Gastenscore: 8 - Goed. 116 van 362 beoordelingen
8 - Goed
116
Gastenscore: 6 - Redelijk. 30 van 362 beoordelingen
6 - Redelijk
30
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 362 beoordelingen
4 - Matig
11
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 362 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Diana
10 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es war super
Diana
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kathrin
7 jan 2026
Küche top Rezeption sehr freundlich
Kathrin
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Diara
13 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolle Lage, schönes Zimmer und nettes Personal. SPA-Bereich ebenfalls seh schön.
Diara
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Søren Winther
1 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Ok faciliterer og venligt personale
Søren Winther
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Boris
24 apr 2026
Negatief: Personeel en service
S
Boris
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
4 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tolles Hotel
Daniel
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gerlinde
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein tolles gepflegtes Haus in optimaler Lage und tollem Frühstück
Gerlinde
10 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Magnus
6 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Spaet var ok
Magnus
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
29 sep 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr sauber .schöne Lage
Maria
11 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Desiree
7 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ausstattung des Hotels mit Pool und Sauna war super.
Zimmer (Studio) war großzügig, einige Möbel im Bad/Küchenzeile sind jedoch etwas in „die Jahre“ gekommen. Bett/Matratze sehr gut!
Desiree
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rainer
24 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gute Wahl für einen Sylt-Urlaub.
Rainer
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ina
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ausgesprochen nettes Personal, jederzeit hilfsbereit, freundlich und "Dinge möglich machend"! War bereits unser 2. Aufenthalt hier, weil wir uns einfach rundum wohl fühlen.
Ina
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kathrin
2 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Uns hat es sehr gut gefallen, Sauna und Pool sehr gut, das Frühstück ließ keine Wünsche offen.
Kathrin
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Klaus
28 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es war wunderschön.
Klaus
6 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Heiko
14 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr schönes Hotel mit einem sehr guten Service. Die Zimmer sind schön und praktisch eingerichtet.
Heiko
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
5 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nettes Hotel und nettes Personal
Michael
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
thomas
8 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Lage und Personal sehr gut. Hotel Gebäude und Einrichtung mit Charme der 90-er Jahre. Betten sehr gut Sofas etc. nicht.
thomas
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ulrich
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Das Dorint ist immer eine Reise wert.
Das Frühstück entspricht dem Preis—Leistungsverhältnis. Die Junior—Suite ist groß, gut ausgestattet. Die Möbelierung ist geschmackvoll und modern. Der Service ist in allen Bereichen ausgezeichnet — freundlich, hilfsbereit und unaufdringlich aufmerksam.
Ulrich
7 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ulrich
25 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ein schöner Urlaub am Meer
Wir haben uns sehr wohlgefühlt. Alles (Unterkunft,Verpflegung) hat gepasst.,Wir waren schon häufiger hier und kommen bestimmt wieder.,
Ulrich
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gerd
4 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Einfach perfekt. Tolles Hotel mit klasse Essen, super freundliches Personal und traumhafter Lage. Wir kommen sehr gerne zurück.
Gerd
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sibylle
9 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir waren 4 Tage vor Ort und hatten sehr schöne Tage.
Besonders hervorzuheben, ist das sehr freundliche Personal und die hervorragende Lage.
Sibylle
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kim
1 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Personalet var rigtig søde og hjælpsomme.
Kim
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ewald
25 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles super
Ewald
5 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Burkhard
18 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Immer gerne wieder!!
Burkhard
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amira
18 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Toller Service, überaus freundliche Mitarbeiter, große, gepflegte und vielfältige Pool- und Wellnessanlage! Wir waren sehr zufrieden und kommen auf jeden Fall wieder.