Haus Belvedere - Directly behind the dune crest, only 50m to the beach crossing -
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement heeft een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en vaatwasser. Een balkon, een televisie en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een vaatwasser en een koffiezetapparaat/waterkoker.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Unitgrootte: 65 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
App. Merret<br>Location:<br>The apartment is in a very quiet location in a thatched-roof house on the upper floor. The house is located in the immediate vicinity of the mudflats. There is a wide range of shopping facilities and restaurants in the village.
App. Merret<br>Location:<br>The apartment is in a very quiet location in a thatched-roof house on the upper floor. The house is located in the immediate vicinity of the mudflats. There is a wide range of shopping facilities and restaurants in the village.
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor uitrusting: EUR 10 per verblijf
Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 10 per verblijf
Handdoektoeslag: EUR 10 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
SU_355-216565+355-149873
Over deze buurt
dit appartement ligt in Westerland. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Sylt-golfclub en Leuchtturm Hörnum. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Golfclub Budersand Sylt en Jachthaven van Hörnum, Sylt. Sylter Welle en Sylt Aquarium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Westerland
Zijn huisdieren welkom bij Haus Belvedere - Directly behind the dune crest, only 50m to the beach crossing -?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Haus Belvedere - Directly behind the dune crest, only 50m to the beach crossing - inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Haus Belvedere - Directly behind the dune crest, only 50m to the beach crossing - uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Haus Belvedere - Directly behind the dune crest, only 50m to the beach crossing -?
Dit appartement in Westerland ligt op 5 minuten wandelen van Strand Westerland, Friedrichstraße en Sylter Welle. Ook Sylt Aquarium en Strand Wenningstedt liggen op 5 km afstand. Station Westerland-Sylt ligt op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen over Haus Belvedere - Directly behind the dune crest, only 50m to the beach crossing -