Geheel appartement

2-Bed Harbourside Home with Views in Fab Location

Fotogalerie voor 2-Bed Harbourside Home with Views in Fab Location

Een moderne slaapkamer met een groot bed, een balkon met uitzicht op de stad en een plafondventilator.
Een moderne slaapkamer met een groot bed, een schilderij aan de muur en uitzicht op een tuin en gebouwen door een geopende deur.
Een modern woongebouw met twee verdiepingen, een overdekte parkeerplaats en een bord waarop '16-20 EAST CRESCENT STREET' staat.
Een moderne woonkamer met een bank, fauteuil, salontafel en uitzicht door een schuifdeur op een buitenruimte.
Een moderne keuken met roestvrijstalen apparatuur, een vaatwasser en een magnetron.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

2-Bed Harbourside Home with Views in Fab Location

  • Kijk uit over de haven van Sydney en de skyline van de stad vanuit dit prachtige appartement met twee slaapkamers op een van Sydney's meest iconische locaties. Deze stijlvolle en ruime woning ligt op slechts enkele minuten van de Sydney Harbour Bridge, Luna Park en Circular Quay. U bevindt zich hier op een perfecte locatie om alles te ontdekken wat de stad te bieden heeft. Of u nu naar het nabijgelegen Blues Point Reserve wandelt of de veerboot naar het Opera House neemt, dit appartement is de ideale uitvalsbasis voor uw onvergetelijke verblijf in Sydney.
    De ruimte
    Dit elegante appartement met twee slaapkamers biedt een prachtig uitzicht op de haven van Sydney en de skyline van de stad vanuit de lichte, open woon- en eetkamer, die uitkomt op een groot privébalkon. De strakke badkamer heeft een regendouche boven het bad en de volledig uitgeruste keuken heeft alles wat u nodig heeft voor een comfortabel verblijf. De hoofdslaapkamer beschikt over een kingsize bed en een plafondventilator, terwijl de tweede slaapkamer twee eenpersoonsbedden heeft, eveneens met een plafondventilator. Deze accommodatie ligt op slechts 5 minuten van de veerboot, 10 minuten van de trein en 15 minuten van de metro. Met zijn stijlvolle inrichting, ruime indeling en ongeëvenaarde locatie is dit appartement perfect om te genieten van de schoonheid van Sydney. Gelegen vlakbij iconische attracties zoals Luna Park en Circular Quay, geniet je van het beste van de stad, terwijl je thuiskomt in een rustig huis met een prachtig uitzicht op de haven.

    Woonkamer
    - Woonoppervlakte voor 4 personen; Bank voor 2 personen en 2 stoelen
    - Tv met gratis zenders en streaming beschikbaar (gasten gebruiken hun eigen inloggegevens)

    Keuken & Eetgedeelte
    - Volledig uitgerust met keukengerei en bestek
    - Oven en gasfornuis
    - Eetgedeelte voor 6 personen (er staat een 6e eetkamerstoel in één van de slaapkamers)

    Badkamer & Wasruimte
    - Wasruimte met wasmachine en droger
    - Reisbenodigdheden, handdoeken en föhn aanwezig

    Voorzieningen
    - Plafondventilator in beide slaapkamers
    - Draagbare kachel
    - Parkeerplaats voor 1 voertuig
    - Groot overdekt privébalkon met zitgelegenheid en uitzicht op de stad en de haven van Sydney
    Omschrijving van de omgeving
    McMahons Point is een pittoreske buitenwijk aan de noordkust van de haven van Sydney. Gelegen op slechts 3 kilometer van het CBD, biedt het een prachtig panoramisch uitzicht op het iconische Sydney Opera House en de Harbour Bridge. Het gebied staat bekend om zijn charmante straten, historische architectuur en lommerrijke parken, waardoor het een zeer gewilde woonwijk is. McMahons Point is goed verbonden met de stad via de veerboot en trein, waardoor de rest van Sydney gemakkelijk te bereiken is. De wijk biedt diverse trendy cafés, restaurants en boetiekjes, wat zorgt voor een levendige en gastvrije sfeer.
    Huisregels
    U verblijft in een vriendelijke en rustige buurt en wij vragen u vriendelijk om respect te tonen voor de buurt en uw buren. De volgende strikte huisregels zijn van toepassing:

    - Geen lawaai tussen 22.00 en 08.00 uur
    - Geen feestjes of asociaal gedrag
    - Geen extra personen mogen de accommodatie betreden zonder onze voorafgaande toestemming
    - Huisdieren zijn niet toegestaan ​​in de accommodatie zonder toestemming
    - Roken is te allen tijde verboden
    - Laat het ons weten als u iets kapot maakt
    - Draag geen schoenen in de accommodatie om alle vloerbedekking te beschermen

    Houd er rekening mee dat overmatig lawaai, zoals versterkte muziek, zang, geschreeuw of asociaal gedrag in de accommodatie of gemeenschappelijke ruimtes, ertoe kan leiden dat buren klagen bij ons, de gebouwbeheerder, de gemeentelijke boswachters of de politie.

    BELANGRIJK:
    - Overtreding van de huisregels kan leiden tot een boete van $ 500 plus compensatie voor eventuele kosten/schade en onmiddellijke uitzetting uit de accommodatie zonder restitutie.
    - Huisdieren zijn op aanvraag beschikbaar, tenzij de accommodatie aangeeft dat deze huisdiervriendelijk is. Voor verblijven met huisdieren worden extra schoonmaakkosten van $ 200 in rekening gebracht.

    Tot slot vragen wij u bij het uitchecken het volgende:

    - Laat alle bedden onopgemaakt achter.
    - Ruim uw vaat op en berg deze op.
    - Zet meubels die u heeft verplaatst terug op hun oorspronkelijke plaats.
    - Gooi het afval weg en vergeet niet de juiste vuilnisbakken te gebruiken.
    - Zorg ervoor dat alle apparaten, airconditioning en lichten uit zijn en dat deuren en ramen gesloten zijn.
    - Controleer uw accommodatie grondig voordat u vertrekt om te voorkomen dat er onbedoeld spullen achterblijven.

    Wij zijn niet aansprakelijk voor spullen die na uw verblijf worden achtergelaten. In het zeldzame geval dat een gast meldt dat er iets ontbreekt, zullen we ons best doen om het voor u te vinden, maar we kunnen niet garanderen dat het wordt teruggevonden. Als het artikel wordt gevonden, helpen we u graag bij het regelen van de retourzending naar een adres in Australië, tegen betaling van verzend- en servicekosten.
    Interactie met gasten
    Welkom bij MadeComfy! Ons lokale team organiseert verblijven in uitzonderlijke Australische en Nieuw-Zeelandse accommodaties en zorgt voor stijl, comfort en toplocaties voor veeleisende gasten. Uw wensen staan ​​bij ons voorop om een ​​onvergetelijke ervaring te bieden, alsof u thuis bent.
    Indeling: , , , , woonkamer(TV), keuken(kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koelkast), slaapkamer(2-pers.king size bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), EHBO-post, Speeltuin, wasdroger, ledikant, wasmachine, balkon of terras, verwarming, strijkijzer, haardroger, Handdoeken/beddengoed (incl.), , , , , Carbon monoxide detector, Conditioner, Long term stays allowed, Near Ocean, Room-darkening shades, Shower gel, Wine glasses

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Aanwezig

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Aanwezig

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in McMahons Point, een wijk in Sydney, en ligt aan het water. Sydney Opera House en International Convention Centre Sydney zijn culturele hoogtepunten. Als je nog meer populaire bezienswaardigheden in het gebied wilt bezoeken, ga dan naar Luna Park en Taronga Zoo. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Sydney Cricket Ground of Qudos Bank Arena. Bekijk onze reisgids voor Sydney
Meer appartementen in Sydney
Kaart
McMahons Point

In de buurt

  • Een brug en het Sydney Opera Huis in de zonsondergang.
    Blues Point Reserve
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een bord gebakken vis met partjes citroen en een bakje tartare saus.
    Walsh Bay
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een grote stalen bogenbrug over water, met een menigte mensen op het aangrenzende voetpad.
    Port Jackson Bay
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een reuzenrad met kleurrijke gondels, een rode vlag en een brug op de achtergrond.
    Luna Park
    15 min. wandelen - 0.7 km
  • Het Sydney Opera Huis en de Sydney Harbour Brug.
    Circular Quay
    3 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Martin Place Station - 6 min. rijden
  • Sydney North Sydney Station - 10 min. wandelen
  • Luchthaven van Sydney (SYD) - 29 min. rijden

Restaurants

  • Blues Point Hotel
    3 min. wandelen
  • BTB Kirribilli
    16 min. wandelen
  • Sails on Lavender Bay
    5 min. wandelen
  • Altitude Coffee
    16 min. wandelen
  • Loulou
    10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 2-Bed Harbourside Home with Views in Fab Location?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 2-Bed Harbourside Home with Views in Fab Location inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 2-Bed Harbourside Home with Views in Fab Location uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 2-Bed Harbourside Home with Views in Fab Location?

Dit appartement ligt in McMahons Point, op 2 km afstand van Blues Point Reserve en Luna Park. Ook Sydney Opera House en Circular Quay liggen op 5 km afstand. Sydney North Sydney Station ligt op 10 minuten wandelen en naar Sydney Milsons Point Station is het 14 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over 2-Bed Harbourside Home with Views in Fab Location

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 10 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Simple and straightforward stay, The location is good, and the patio is a nice a ...

Simple and straightforward stay, The location is good, and the patio is a nice addition for some fresh air, Everything was functional and met my needs,
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Das 2-Schlafzimmer-Haus am Hafen ist ein Juwel! Die Aussicht von der Terrasse is ...

Das 2-Schlafzimmer-Haus am Hafen ist ein Juwel! Die Aussicht von der Terrasse ist atemberaubend, besonders bei Sonnenuntergang. Es ist der perfekte Ort, um nach einem Tag voller Erkundungen in Sydney zu entspannen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Cet endroit ressemble à un chez-soi ! Les lits étaient confortables, et avoir de ...

Cet endroit ressemble à un chez-soi ! Les lits étaient confortables, et avoir des articles de toilette gratuits et des serviettes fraîches a rendu le séjour encore meilleur, Je le recommande vivement pour les familles !
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Ich hatte einen angenehmen Aufenthalt hier. Die Wohnung ist sauber und gut ausge ...

Ich hatte einen angenehmen Aufenthalt hier. Die Wohnung ist sauber und gut ausgestattet, die Küche bietet alles, was man braucht, inklusive Geschirrspüler und Mikrowelle. Kostenloses WLAN war auch ein Pluspunkt.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

The kitchen was fantastic! I enjoyed making breakfast with the oven and stovetop ...

The kitchen was fantastic! I enjoyed making breakfast with the oven and stovetop, Plus, the electric kettle for tea was a nice touch, Overall, a solid choice,
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Die Ausstattung hat mich beeindruckt. Der Fernseher hatte Kabelanschluss und das ...

Die Ausstattung hat mich beeindruckt. Der Fernseher hatte Kabelanschluss und das Internet war schnell. Es war sehr angenehm, abends zu entspannen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Super Lage! Nur eine kurze Fahrt zum Circular Quay und zum Botanischen Garten. D ...

Super Lage! Nur eine kurze Fahrt zum Circular Quay und zum Botanischen Garten. Die Parkmöglichkeiten waren praktisch, und ich fand es toll, dass eine Waschmaschine zur Verfügung stand.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Ein sehr angenehmer Aufenthalt! Föhn und Bügeleisen waren sehr praktisch. Es sin ...

Ein sehr angenehmer Aufenthalt! Föhn und Bügeleisen waren sehr praktisch. Es sind solche aufmerksamen Details, die den Unterschied ausmachen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Die Wohnung ist geräumig und gut beleuchtet, Ich habe die Heizung in den kühlere ...

Die Wohnung ist geräumig und gut beleuchtet, Ich habe die Heizung in den kühleren Nächten geschätzt, Es ist eine Nichtraucherimmobilie, was zur frischen Atmosphäre beiträgt,
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Ho adorato la comodità di avere un frigorifero e tutta la stoviglieria, Ha reso ...

Ho adorato la comodità di avere un frigorifero e tutta la stoviglieria, Ha reso facile la preparazione dei pasti e la lavastoviglie mi ha fatto risparmiare tempo nella pulizia,