Geniet van een ontspannen vakantie in dit ruime vakantiehuis met zwembad, bubbelbaden en sauna.
Op slechts een paar kilometer van de Duits-Deense grens, op het schilderachtige schiereiland Kegnæs, is dit vakantiehuis ideaal voor een groot gezin, twee vriendenfamilies of een grotere groep. Het huis biedt je een breed scala aan voorzieningen voor een onvergetelijk verblijf. Begin je dag met een ontspannen ontbijt en laat je daarna verwennen in een van de whirlpools, binnen of buiten, of in de sauna. Het uitnodigende zwembad met tegenstroomsysteem belooft zwemplezier, ongeacht het weer.
Na een verfrissende duik kun je samenkomen aan de eettafel of op de comfortabele banken om de plannen van de dag te bespreken. De houtkachel zorgt voor een warme en gezellige sfeer. Voor actieve uurtjes staat de goed uitgeruste activiteitenruimte tot je beschikking, waar je een spelletje biljart, tafeltennis of darts kunt spelen.
Ook buiten valt er genoeg te ontdekken. Je kinderen kunnen zich uitleven in de speeltuin. Je kunt ook de omliggende fietspaden en het fitnessparcours verkennen voor sportieve activiteiten. Het nabijgelegen zandstrand nodigt uit tot ontspannende uren aan zee en biedt een prachtig uitzicht op het Flensburg Fjord.
dit vakantiehuis ligt aan een rivier in Sydals. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Flensburger Fjord en Drejby Strand - Kerneland. Daarnaast kun je ook Sonderby Brugskunst en Den Gamle Stald bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Maislabyrinth Gut Oestergaard en Danfoss Universe zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sydals
Beschikt Pet friendly home in Sydals with sauna over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Pet friendly home in Sydals with sauna?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Pet friendly home in Sydals with sauna inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Pet friendly home in Sydals with sauna uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Pet friendly home in Sydals with sauna?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een rivier, op 10 minuten wandelen van Kegnaes Kirke en Sonderby Brugskunst. Ook Den Gamle Stald en Flensburger Fjord liggen op een kwartiertje wandelen.