Gehele woning

Exclusive Vila, private tennis court, mini golf, heated pool, 10.000m2 plot area

Fotogalerie voor Exclusive Vila, private tennis court, mini golf, heated pool, 10.000m2 plot area

Een modern huis met twee verdiepingen, een zwembad, grote ramen en een balkon.
Een moderne slaapkamer met een groot bed, nachtkastje, spiegel en uitzicht op een balkon.
Een modern herenhuis met zwembad, buitenmeubilair en een verzorgde tuin.
Een rustieke buiten eethoek met een stenen openhaard, houten banken en een hoog plafond met zichtbare balken.
Een moderne keuken met een groot eiland, een eetgedeelte met stoelen en uitzicht op een zwembad.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Exclusive Vila, private tennis court, mini golf, heated pool, 10.000m2 plot area

  • 5-sterren Villa LaDominika gebouwd in 2018 biedt luxe en volledige privacy in een prachtige natuurlijke omgeving van 10. 000 m2 plot. Gelegen in de ongerepte zuidelijke deel van Istrië, in een rustige en afgelegen gebied Jursici, maar nog steeds zeer dicht bij de toeristische centra en de azuurblauwe Adriatische zee.

    Het hele gebied is volledig omheind en aangelegd. Het heeft een eigen tennisbaan, minigolfbaan, beachvolleybal, verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna, speeltuin, ... met gegarandeerde privacy in een rustige omgeving.

    Gekenmerkt door zijn unieke moderne design met authentieke stenen delen en designmeubels, biedt deze villa een onverslaanbare stijl, functionaliteit met de harmonie van de natuur.

    Villa LaDominika - ideale locatie voor een ontspannende en serene vakantie - of u nu op zoek bent naar een sportieve activiteit of gewoon wilt genieten van de natuur en de zon!

    Deze accommodatie met vijf slaapkamers en zeven badkamers heeft een capaciteit voor maximaal 14 gasten en is gemaakt met verschillende prachtige ruimtes met veel licht, waarbij alleen natuurlijke materialen worden gebruikt: lokale steen, gekamde eiken, linnen stoffen, Italiaanse tegels van hoge kwaliteit en mooie meubels . Het resultaat is een plaats die de zintuigen prikkelt en de ziel ontspant.

    Gasten van Villa kunnen ook ten volle profiteren van de sportieve en recreatieve activiteiten die beschikbaar zijn rond het pand. Gezinnen of een groep vrienden kunnen genieten van de onafhankelijkheid en volledige privacy van een villa terwijl ze gemakkelijk toegang hebben tot Istrische hotspots zoals Pula, Rovinj en Porec.

    BEGANE GROND
     Hedendaagse ruime open woonkamer met open haard
     Open space-concept van woonkamer en keuken
     Directe opening naar het terras en het zwembad
     Open eethoek met eethoek voor 14 personen
     Keuken met apparatuur: twee ovens, magnetron, inductiekookplaat, vaatwasser, twee koelkasten, koffiezetapparaat, etc.
     Speelkamer voor kinderen
     Fitnessruimte met sauna, loopband, multygym, gewichten
     Biljartkamer met tafel van maat 8 "
     Slaapkamer # 1: slaapkamer met tweepersoonsbed, en-suite badkamer met douche, ligbad, dubbele wastafel, glazen wanden openen naar de buitenruimtes

    EERSTE VERDIEPING
     Slaapkamer # 2; slaapkamer met tweepersoonsbed, en-suite badkamer met fraai glazen raam, douche, badkuip, toilet, dubbele wastafel, terras op het westen met ononderbroken zicht op zee, grote slaapbank voor 2 personen
     Slaapkamer # 3; slaapkamer met tweepersoonsbed, eenpersoonsbed, badkamer met douche, toilet, dubbele wastafel, Frans balkon op het noorden met ononderbroken uitzicht op het zwembad en de sportvelden van de villa's
     Slaapkamer # 4; slaapkamer met tweepersoonsbed, eenpersoonsbed, badkamer met slim raam, douche, bad, toilet, dubbele wastafel, terras op het westen met vrij uitzicht op zee
     Slaapkamer # 5; slaapkamer met tweepersoonsbed, en-suite badkamer met douche, ligbad, toilet, dubbele wastafel, Frans balkon op het zuiden met vrij uitzicht op het dorp
     Groot terras met ligstoelen en salontafels

    BUITENKANT
     Verwarmd buitenzwembad (weersgerelateerde temperatuur van het zwembadwater)
     Groot terras met keramische tegels en een buitenkeuken / grill
     Whirlpool voor 6 personen en buitendouche
     Ligbedden en informele tafels met eettafel
     Speeltuin
     Multifunctioneel sportveld - tennis, voetbal, basketbal
     Minigolfbaan met 9 holes (ca. 700 m2)
    Olijfgaard, palmbomen, mediterrane tuin
     Grote parkeerplaats
     Oplader voor elektrische auto's


    LOCATIE EN NABIJ PLAATSEN

    Villa La Dominika ligt op slechts 15 km van de prachtige stad Pula en het beroemde Romeinse amfitheater - Arena. Het biedt een geweldige ontspannende ervaring in de natuurlijke omgeving van het ongerepte zuidelijke deel van Istrië, weg van de drukte van de stad.

    Een rustig en afgelegen gebied Jursici ligt op slechts 12 km afstand van het adembenemende nationaal park Brioni-eilanden, aan de Adriatische zee. Het middeleeuwse stadje Svetvincenat, bereikbaar binnen 10 minuten rijden, is een van die Istrische juwelen die recent is ontdekt. Bent u op zoek naar waterparken? Ze liggen op 40 km afstand. Adrenalin park? 9 km verderop. Historische stad Motovun op heuvels? 50 km. Of misschien wel het mooie oude zeestadje Rovinj? Slechts 30 km van Villa.

    Istrië is inderdaad een feest voor de ogen en de ziel - heuvellandschappen, bergen met witte toppen, weelderige korenvelden, plateau, valleien, wijngaarden en olijfboomgaarden op hellingen, en tenslotte parelwitte stranden en de zee.

    Er zijn tal van redenen waarom veel mensen Istrië met Toscane vergelijken - dus kom en ontdek het!


    OVERZICHT

    VREEDZAAM GEBIED
    Het hele gebied is volledig omheind en aangelegd. Gegarandeerd privacy in een rustige omgeving.

    IN GROENE LOCATIE
    Locatie woning ligt aan de rand van het pittoreske dorp. Verken weelderige korenvelden, bordu, valleien, wijngaarden, olijfboomgaarden.

    GROTE TUIN
    De binnenplaats bevat een zomerhuis met barbecue, een verwarmd zwembad, een bubbelbad en een groot terras om te zonnebaden.

    ACTIEVE FEESTDAGEN
    In onze faciliteiten zijn beschikbaar tennis / voetbalveld, minigolf, beachvolleybal, alles inbegrepen in de prijs. Heb een actieve vakantie!

    GROOT PARKEREN
    Er is gratis parkeergelegenheid beschikbaar bij de accommodatie en er is geen reservering vereist. Nodig vrienden uit om de avond door te brengen met een barbecue en goede wijn!

    VOLLEDIG GEMEUBILEERD
    Uniek modern design met authentieke stenen delen en designmeubilair. Deze villa biedt een onverslaanbare stijl, functionaliteit met de harmonie van de natuur.

    OPHAAL SERVICE
    We bieden een eigen pendeldienst (extra kosten), evenals een pendeldienst van en naar de luchthaven voor u en uw gasten.

    WORDT VERBONDEN
    Draadloos internet is gratis beschikbaar in het hele hotel. Blijf altijd en altijd verbonden met uw zakelijke partners of familie.

    AANVULLENDE VOORDELEN
    Onze faciliteiten zijn veilig voor uw waarden (CCTV en alarmsysteem) met vloerverwarming / -koeling en volledig voorzien van airconditioning. Niet roken in het huis.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in een landelijke omgeving en vlak bij een waterpark in Svetvinčenat. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Loggia en Cisterne. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Festinsko kraljevstvo Grot en Veerbootterminal Pula. Reis je met kinderen? Overweeg dan Paleo Park en Labirint Moči. Ga voor waterpret zoals jetskiën en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Jursici
Meer villa's in Jursici
Kaart
Jursici, Istarska županija

In de buurt

  • St. Catharinakerk
    9 min. rijden - 9.6 km
  • Kaštel Grimani
    9 min. rijden - 9.9 km
  • Cisterne
    9 min. rijden - 9.9 km
  • Loggia
    9 min. rijden - 9.9 km
  • Sint-Blasiuskerk
    11 min. rijden - 9.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Pula - 27 min. rijden
  • Pula (PUY) - 25 min. rijden

Restaurants

  • Pizza & BBQ Buffalo
    9 min. rijden
  • Stancija 1904., Smoljanci
    12 min. rijden
  • Klarici
    4 min. rijden
  • Birerija Kampanjola
    9 min. rijden
  • Restoran kod Kancelira
    18 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Exclusive Vila, private tennis court, mini golf, heated pool, 10.000m2 plot area over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Exclusive Vila, private tennis court, mini golf, heated pool, 10.000m2 plot area?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Exclusive Vila, private tennis court, mini golf, heated pool, 10.000m2 plot area inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Exclusive Vila, private tennis court, mini golf, heated pool, 10.000m2 plot area uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Exclusive Vila, private tennis court, mini golf, heated pool, 10.000m2 plot area?

Deze gezinsvriendelijke villa ligt in een landelijke omgeving, op 10 km afstand van St. Catharinakerk, Loggia en Cisterne. Ook Kaštel Grimani en Kerk van de Aankondiging liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Exclusive Vila, private tennis court, mini golf, heated pool, 10.000m2 plot area

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

8,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
A beautiful property with lots to keep everyone entertained . Would definitely return
7 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great family and friends break..

Was looking for a special place to celebrate a 55th birthday with family, girlfriends of family as well as best friends. Whilst lots of choice, this seemed to rock all the boxes, offering peace and quiet, sports facilities as well as top end accommodation. Interaction with the owners was first class all the way through before arriving, once arriving and meeting the owner, he was extremely helpful offering advice as well as answering any questions very quickly. Would recommend.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Sehr schönes Haus für Urlaub mit der Großfamilie

Sehr schönes Haus - nette Vermieter - viele Möglichkeiten zur Freizeitgestaltung direkt am Haus. Perfekt für Familienurlaub mit kleinen und großen Kindern.
6 nachten verbleven in maart 2018