The Beach Houses bevindt zich in Maroochydore, een wijk in Sunshine Coast, en ligt vlak bij het strand. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Mooloolaba Esplanade. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Maroochydore Beach en Mooloolaba Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Sunshine Coast Stadium of NightQuarter. Ga voor waterpret zoals snorkelen en windsurfen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Sunshine Coast
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Entertainment
Dvd-speler
Tv met kabelzenders
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Droogkast
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Paardrijden in de buurt
Snorkelen in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Windsurfen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
12 units
3 etages
Geluiddichte muren
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 08.30 uur en 17.00 uur, en van zaterdag t/m zaterdag tussen 08.30 uur en 16.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De receptie is op zon- en feestdagen geopend van 09.00 uur tot 12.00 uur.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: AUD 100 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij het inchecken wordt een borgsom gevraagd als je met een betaalpas betaalt.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Beschikt The Beach Houses over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij The Beach Houses?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Beach Houses inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij The Beach Houses uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt The Beach Houses een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat The Beach Houses?
Dit aparthotel ligt in Maroochydore, op 2 km afstand van Maroochydore Beach, Sunshine Plaza en Maroochy River Conservation Park. Ook Alex Beach en Alex Skate Park liggen op 2 km afstand.