Maison Noosa Beachfront Resort in Noosa Heads bevindt zich aan het strand en bij een winkelcentrum. Geniet van de prachtige natuur bij Noosa Beach en Noosa Spit Recreation Reserve. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Aqua Fun Park en Noosa Botanic Gardens. Ga voor waterpret zoals jetskiën en kajakken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals een ecotour volgen en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Sunshine Coast
Maroochydore, Queensland (MCY-Sunshine Coast) - 34 min. rijden
Restaurants
Hard Coffee
2 min. wandelen
Muse
4 min. rijden
Sunshine Beach SLSC
6 min. rijden
Aromas Restaurant & Bar Noosa
4 min. wandelen
Grill'd
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Maison Noosa Beachfront Resort
Aparthotel met een luxe stijl en een gezinsvriendelijk beleid bij een winkelcentrum
Hastings Street en Noosa Beach zijn niet ver van Maison Noosa Beachfront Resort. De accommodatie biedt shoppen ter plaatse, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een fitnesscentrum.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Een bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en geldautomaat/bankservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden voordelen zoals luxe beddengoed en (laptop)kluisjes, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verwarming en plafondventilators
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies van 50 inch met premium tv-zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: AUD 25 per dag
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kinderopvang (toeslag)
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Extra bed: AUD 60 per dag
Luxe beddengoed
Slaapkamer
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 50 inch met premium satellietzenders
Buiten
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Klimaatregeling
Airconditioning
Plafondventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Hardhouten vloer in de kamer
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
(Laptop)kluis
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Geldautomaat
Hulp met excursies en tickets
Kluisje bij het onthaal
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan de baai
Aan de Strip
Aan het vlonderpad/de promenade
Aan het water
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de zee
Dicht bij een dierentuin
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
Direct bij een winkelcentrum
In een dorp
In een nationaal park
In een winkelgebied
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Sportschool
Winkelen
Brommer-/scooterverhuur in de buurt
Ecotours in de buurt
Golfbaan in de buurt
Jetskiën in de buurt
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Walvissen spotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
23 units
3 etages
Gebouwd in 1968
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Toegang via buitengalerij
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.30 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 2 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 09.00 uur en 16.30 uur, en van zondag t/m zondag tussen 09.00 uur en 12.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 16.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 12 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 60.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan AUD 25.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: AUD 25.0 per dag
Toeslag voor extra bed: AUD 60.0 per dag
De accommodatie berekent een toeslag van 2 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Veelgestelde vragen
Beschikt Maison Noosa Beachfront Resort over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Maison Noosa Beachfront Resort?
Vandaag, 22 aug. 2026, kost een verblijf bij Maison Noosa Beachfront Resort van één nacht voor twee volwassenen op 24 aug. 2026 min. € 318, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Maison Noosa Beachfront Resort?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Maison Noosa Beachfront Resort inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Maison Noosa Beachfront Resort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Maison Noosa Beachfront Resort?
Dit aparthotel in Noosa Heads ligt aan het strand, in het stadscentrum en vlak bij Noosa Spit Recreation Reserve, Hastings Street en Noosa Beach. Ook Little Cove Beach en Great Sandy National Park liggen op een kwartiertje wandelen.