First Light Mooloolaba, an Ascend Collection Hotel bevindt zich in Mooloolaba, een wijk in Sunshine Coast, en ligt vlak bij het strand. Geniet van de prachtige natuur bij Mooloolaba Beach en Mountain Creek Conservation Area Nature Refuge. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals The Wharf Mooloolaba en NightQuarter. Amaze World en Skirmish Sunshine Coast Pty Ltd zijn ook een bezoek waard. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals snorkelen en vissen of actief zijn tijdens avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Sunshine Coast
25/27 First Avenue, Mooloolaba, QLD, 4557
In de buurt
Mooloolaba Esplanade
2 min. wandelen - 0.2 km
Mooloolaba Beach
3 min. wandelen - 0.3 km
SEA LIFE Sunshine Coast
9 min. wandelen - 0.8 km
Salt Caves Mooloolaba
2 min. wandelen - 0.2 km
The Wharf Mooloolaba
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Landsborough - 21 min. rijden
Maroochydore, Queensland (MCY-Sunshine Coast) - 18 min. rijden
Restaurants
4 Pines Mooloolaba
7 min. wandelen
Craft
7 min. wandelen
Taps Mooloolaba
2 min. wandelen
Augello's Ristorante & Pizzeria
2 min. wandelen
Beach Bar And Grill
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
First Light Mooloolaba, an Ascend Collection Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van Mooloolaba Beach
First Light Mooloolaba, an Ascend Collection Hotel bevindt zich niet ver van Mooloolaba Esplanade en biedt onder andere een wasserij en een fitnesscentrum. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad
Bagageopslagruimte, barbecues en hulp bij uitstappen/tickets
Rookvrije accommodatie en een lift
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij First Light Mooloolaba, an Ascend Collection Hotel bieden voordelen zoals gemeubileerde balkons en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en eettafels.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Aparte zitruimtes, aparte eetruimtes en keukens
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Sportschool
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Babybed (toeslag)
Buitenzwembad
Eettafel
Extra bed (toeslag)
Keuken in de kamer
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Wasmachine/droogkast in de kamer
Wasserij
Woonkamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Buiten
Barbecue
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
13 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Afwasmachine
Apart eetgedeelte
Eettafel
Elektrische waterkoker
Keuken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Meer
Apart zitgedeelte
Plafondventilator
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Wasmachine/droogkast
Wasmiddel
Woonkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 1.43 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 08.30 uur en 17.00 uur, en van zaterdag t/m zaterdag tussen 09.30 uur en 15.30 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De accommodaties beschikken over eigen kookfaciliteiten en dienen zelf onderhouden te worden. Tijdens het verblijf worden de bij aanvang aanwezige voorzieningen niet aangevuld. Er is een midweekse huishoudservice beschikbaar voor verblijven vanaf 8 nachten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 50.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan AUD 20.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: AUD 20.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: AUD 50.0 per nacht
De accommodatie berekent een toeslag van 1.43 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
First Light Mooloolaba Apartment
First Light Apartment
First Light Mooloolaba Sunshine Coast
First Light Mooloolaba
First Light Mooloolaba Ascend Hotel Collection
First Light Mooloolaba, Ascend Hotel Collection Hotel
First Light Mooloolaba, Ascend Hotel Collection Mooloolaba
First Light Mooloolaba, Ascend Hotel Collection Hotel Mooloolaba
Veelgestelde vragen
Beschikt First Light Mooloolaba, an Ascend Collection Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij First Light Mooloolaba, an Ascend Collection Hotel?
Vandaag, 7 apr. 2026, kost een verblijf bij First Light Mooloolaba, an Ascend Collection Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 22 apr. 2026 min. € 172, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij First Light Mooloolaba, an Ascend Collection Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij First Light Mooloolaba, an Ascend Collection Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij First Light Mooloolaba, an Ascend Collection Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat First Light Mooloolaba, an Ascend Collection Hotel?
Dit hotel ligt in Mooloolaba, op 5 minuten wandelen van Salt Caves Mooloolaba, Mooloolaba Beach en Mooloolaba Esplanade. Ook Briner Beach en The Wharf Mooloolaba liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over First Light Mooloolaba, an Ascend Collection Hotel
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,6
Locatie
9,0
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 164 van 293 beoordelingen
10 - Uitstekend
164
Gastenscore: 8 - Goed. 83 van 293 beoordelingen
8 - Goed
83
Gastenscore: 6 - Redelijk. 28 van 293 beoordelingen
6 - Redelijk
28
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 293 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 9 van 293 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
9
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Louise
Reisde met familie en kleine kinderen
5 apr 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderfully helpful and friendly staff, great location and the pool was nice.
Our apartment was well equipped, however it needs a bit of a deep clean as it does have a bit of a smell. The roller blinds have some mould spots on them, the couch cushions were a bit smelly & there was a bit of cobweb on the wall and ceiling in one of the rooms.
Louise
2 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Jon
2 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Fantastic location in the middle of Mooloolaba with free carparking.
Jon
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
TAKASHI
23 feb 2026
TAKASHI
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Mina
24 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful stay at this hotel, thanks to the friendly and professional staff who made us feel very welcome. The location is excellent, just a short walk to the beach, which was perfect for our family. We absolutely loved the beach in Mooloolaba and would happily stay here again.
Mina
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Matthew
12 dec 2025
Matthew
1 nacht verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Anthony
1 dec 2025
The pool was not great
Anthony
5 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
David
Reisde met partner
24 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was very well set up however there was a distinct odour coming from both the air conditioning and also the bathroom drain. Additionally the couch cover was stained and looked a little old, so we needed to request some extra towels to cover the spots and marks. Balcony was a good size and provided a nice view over the back area of the town. The staff were terrific and very helpful and the location being just behind the Main Street meant everything was easy to access.
David
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Rattanasin
Reisde met een groep
11 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Clean room , staff nice , perfect viwe
Rattanasin
6 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
ANTHONY
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
N/A
ANTHONY
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Richard
Reisde met familie en kleine kinderen
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well-appointed units, flawless check-in with online precheck-in, which made it very easy. Good parking and easy to find. We got a free upgrade to the penthouse, which was a nice touch.
Great location for everything in Mooloolaba is within walking distance.
Thank you - We will be back again!
Richard
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Neville
Reisde met een groep
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
An ok apartment, not an apartment I would want to spend a lot of time in, just somewhere to sleep really. Tiny ocean glimpse, but only if you waljed out and looked, not from the lounge room. Location good behind the esplanade and an easy walk through the walkways. Clean, tiny and comfortable.
Neville
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Marilyn
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Enjoyable stay.
Marilyn
2 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Sarah
Reisde met familie
3 okt 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, friendly helpful staff, great balcony.
unfortunately bed too low, ensuite toilet too small, running late on cleaning for check in floors needed vacuuming. Pool area too windy and cold to use. Parking very tight. Lounge suit not big enough for a family of 4 tv tiny. Blinds let in too much light in main bedroom
Sarah
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Alexander
5 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Alexander
1 nacht verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Josh
Reisde met familie
3 aug 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Most importantly this is not a hotel, it is an apartment building.
We paid a lot during an event, and were severely disappointed at service and ammenties. There was no one for reception for check in, no visitor parking bays, and we were provided a single building key. The room was missing soap in one bathroom and had a broken towel rack. The pool area is small and uninviting.
Josh
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Anne
Reisde met familie
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Amazing apartment I street back from the ocean. Lota of cafes and places to eat downstairs and a few minutes walk. Reception was amazing and staff were very helpful and organised a late check out for us free of charge. We had a 2 bedroom apartment. Beds were very comfortable. We were allocated 1 parking bay. The only strange thing was the position of the toilet in the ensuite bathroom. It was position facing a wall which gave limited space. We are of average height but would not of been good if you were tall. The main bathroom was fine.
Anne
2 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Ramon
Zakenreiziger
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent
Ramon
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Debbie
9 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We absolutely loved our stay at First Light. It is situated at a perfect place, within walking distance to shopping area, restaurants, beach and supermarket. We also had the perfect room which looked straight out over the beach. Would definitely stay here again
Debbie
13 nachten verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Ashleigh
4 jul 2025
Ashleigh
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Mark
Zakenreiziger
19 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
Mark
1 nacht verbleven in juni 2025
4/10 – Matig
Amy
Reisde met familie
5 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
WiFi did not work. So the TV did not work. Not great for staying with children
Amy
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Kylie
25 apr 2025
Kylie
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Michelle
10 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Michelle
2 nachten verbleven in maart 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Annie
17 mrt 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Annie
1 nacht verbleven in maart 2025
6/10 – Redelijk
Bernice and Adrian
Reisde met een groep
24 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Great location.
Great location and walking distance to all restaurants, shops and beach. Spacious apartment with balcony and was well equipped.
We had a few issues with a terrible smell coming up from drains in bathrooms- reported it to reception and they sent someone to fix that day, however after 24hrs, the smell came back. We also had issues with getting the tv to work, again reported to reception and they fixed, but we were unable to get any local channels the entire stay. Cleaning could have been better, pistachio nut under bed on arrival and fluff on floor. Also found that doors were a little grotty and mirrors still had finger prints on them. There is no servicing to apartment, so if you have a longer stay, you will need to wash your towels.