Vakantiehuis met een chique stijl niet ver van Sun Peaks Resort
Een spelletjesruimte, een fitnesscentrum en een restaurant verwelkomen je bij Soleil Chalet By Bear Country. Skiërs en snowboarders vermaken zich in de sneeuw bij dit vakantiehuis met toegang tot de piste. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een pool- of biljarttafel en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Soleil Chalet By Bear Country bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
dit vakantiehuis ligt in Sunburst Estates, een wijk in Sun Peaks. Bezoek Sun Peaks Resort en Exhibition als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan McGillivray Lake en Heffley Lake. Bekijk onze reisgids voor Sun Peaks
Zijn huisdieren welkom bij Soleil Chalet By Bear Country?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CAD 30.00 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Soleil Chalet By Bear Country inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Soleil Chalet By Bear Country uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Soleil Chalet By Bear Country?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in de bergen van Sunburst Estates en biedt rechtstreeks toegang tot de pistes, op 10 minuten wandelen van Cruiser, Sun Peaks Resort en Blazer. Ook Smooth Smoothie en Connector liggen op 10 minuten wandelen.