Gehele woning

Holiday Home 'Wakesurfhouse 2' with Lake View, Private Terrace and Wi-Fi

Fotogalerie voor Holiday Home 'Wakesurfhouse 2' with Lake View, Private Terrace and Wi-Fi

Een terras met rieten meubilair, een telescoop en uitzicht op bergen.
Een compacte keuken met een gasfornuis, magnetron en oven, een eettafel met stoelen, een televisie en een raam met gordijnen.
Een moderne keuken met een ingebouwde kookplaat, witte kasten en een visgraat parketvloer.
Een straat met keien, omringd door gebouwen, met een berg op de achtergrond en een parkeerverbod.
Een keuken met een fornuis, een eettafel met een schaal fruit, een bank en een gitaar.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home 'Wakesurfhouse 2' with Lake View, Private Terrace and Wi-Fi

  • In Sulzano biedt het vakantiehuis Wakesurfhouse 2 een uitstekend uitzicht op het meer. De 80 m² grote woning bestaat uit een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer en is dus geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn Wi-Fi, een tv, een ventilator en een wasmachine. Een babybedje is ook beschikbaar.

    Het hoogtepunt van deze accommodatie is de eigen buitenruimte met een overdekt terras en een barbecue.

    Het openbaar vervoer bevindt zich op loopafstand.

    Een parkeerplaats is beschikbaar op het terrein.

    Eén huisdier is toegestaan.

    Airconditioning is niet beschikbaar.

    Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie vindt u ter plaatse.

    - Huisdieren toegestaan betaling 5,00 € per huisdier per nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Sulzano. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Castello di Bornato en Castello Quistini. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Acqua Splash en Centro Culturale San Salvatore een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Brixia Expo of Stadio Mario Rigamonti. Beleef een natuuravontuur zoals fietsen of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Sulzano
Meer vakantiehuizen in Sulzano
Kaart
Sulzano

In de buurt

  • Een kustplaatsje met kleurrijke gebouwen, een kerk en een berg op de achtergrond.
    Monte Isola
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een park met een meer, wandelpaden en de mogelijkheid om een boottocht te maken.
    Leolandia
    52 min. rijden - 78.4 km
  • Een historisch plein met een opvallende toren, een fontein en omliggende gebouwen met balkons en terrasjes.
    Piazza Vecchia
    59 min. rijden - 68.5 km
  • Camonica Valley
    25 min. rijden - 27.9 km
  • Stadio Atleti Azzurri d'Italia
    55 min. rijden - 68.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Pisogne - 24 min. rijden
  • Bergamo Orio al Serio Airport (BGY) - 47 min. rijden

Restaurants

  • Darsena 21
    18 min. wandelen
  • L’Isola dei Sapori
    11 min. wandelen
  • Briola
    5 min. rijden
  • Angel
    2 min. rijden
  • Bar La Tirlindana
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Wakesurfhouse 2' with Lake View, Private Terrace and Wi-Fi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Wakesurfhouse 2' with Lake View, Private Terrace and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Wakesurfhouse 2' with Lake View, Private Terrace and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home 'Wakesurfhouse 2' with Lake View, Private Terrace and Wi-Fi?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Sulzano bevindt zich op enkele stappen van Monte Isola en op 2,8 km van Antica Strada Valeriana. Ook Ospedale Civile Iseo Mellino Mellini en ASST Franciacorta Presidio Hospital Iseo liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Holiday Home 'Wakesurfhouse 2' with Lake View, Private Terrace and Wi-Fi

9,0

Fantastisch

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Een hele verdieping met een ruime badkamer, keuken, grote slaapkamer

Pros: De ligging. Bar om de hoek. Koffieshop en supermarkt op honderd meter. De veerboten vanuit Sulzano varen naar alle plaatsen aan het meer en stipt op tijd. de aanlegsteiger is om de hoek. Cons: De doorgaande weg loopt langs het huis en geeft wat lawaai. Maar als je dit op de koop toe neemt, geen probleem. De gastheer Daniel is top. Alle raad en daad, niets teveel gevraagd. Met zijn boot een toer op het meer gemaakt. "Service van de zaak" volgens Daniel.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Schönes Haus mit Blick zum See

Pros: Die Hilfsbereitschaft des Vermieters war genial Cons: Ab und zu war der Straßenlärm etwas störend