Maison Rouge Strasbourg Hotel&Spa, Autograph Collection bevindt zich in Stadscentrum - Petite France, een wijk in Straatsburg, en ligt vlak bij een treinstation. Enkele opmerkelijk bezienswaardigheden in de buurt zijn Place de la Gare en Place Kléber. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Strasbourg Convention & Exhibition Centre. Ga naar Stade de la Meinau om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Europa-Park, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Straatsburg
4 Rue Des Francs Bourgeois, Strasbourg, 67000
In de buurt
Cathédrale Notre Dame de Strasbourg
3 min. wandelen - 0.3 km
Straatsburgse Kerstmarkt
6 min. wandelen - 0.6 km
Place de la Gare
11 min. wandelen - 0.9 km
Place Kléber
1 min. wandelen - 0.2 km
Winkelcentrum Place des Halles
6 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Tramstation Langstross Grand'Rue - 1 min. wandelen
Station Straatsburg - 11 min. wandelen
Strasbourg (SXB-Internationale luchthaven Strasbourg) - 26 min. rijden
Restaurants
McDonald's
2 min. wandelen
Five Guys
1 min. wandelen
Waffle Factory
2 min. wandelen
Caupona
3 min. wandelen
La Lanterne
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Maison Rouge Strasbourg Hotel&Spa, Autograph Collection
Hotel met een luxe stijl niet ver van Place Kléber
Maison Rouge Strasbourg Hotel&Spa, Autograph Collection bevindt zich dicht bij Cathédrale Notre Dame de Strasbourg en Straatsburgse Kerstmarkt en biedt een droogkuis/wasserijservice, een bar en een 24-uurs healthclub. Geniet van een body wrap, een gezichtsbehandeling of een lichaamsbehandeling bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga vooral lekker eten bij 1387, het restaurant ter plaatse. Naast een stoombad en een sauna, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijtbuffet (toeslag), valetparkeerservice en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Een vergaderruimte, een kluis bij de receptie en meertalig personeel
Massage- en behandelingsruimtes, bagageopslagruimte en fietsenstalling
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 131 kamers zijn individueel ingericht en zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Herbruikbare koffie- en/of theefilters, ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 55 inch met premium tv-zenders
(kleer)kasten, gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Key, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Uitgebreid recyclingbeleid
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 55 inch met premium satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Theezakjes/oploskoffie
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Herbruikbare koffie-/theefilters
Individueel ingericht
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Ledverlichting
Mobiele toegangssleutel
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 38.5 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.96 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 34 per persoon
Valetparkeerkosten: EUR 50 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 38.5 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Spatoeslag: EUR 25
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, ANCV Chèques-Vacances en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Commitment to Clean (Marriott) hanteert.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Dit is een LHBTI+-vriendelijke accommodatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten jonger dan 16 jaar oud worden niet tot de spa toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Maison Rouge
Maison Rouge Hotel
Maison Rouge Hotel Strasbourg
Maison Rouge Strasbourg
Rouge Maison
Hotel Maison Rouge
Maison Rouge
Hotel Maison Rouge Strasbourg Autograph Collection
Maison Rouge Strasbourg Hotel Spa Autograph Collection
Maison Rouge Strasbourg Hotels Spa Autograph Collection
Maison Rouge Strasbourg Hotel&Spa, Autograph Collection Hotel
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Maison Rouge Strasbourg Hotel&Spa, Autograph Collection?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 38.5 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Maison Rouge Strasbourg Hotel&Spa, Autograph Collection?
Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij Maison Rouge Strasbourg Hotel&Spa, Autograph Collection van één nacht voor twee volwassenen op 31 mrt. 2026 min. € 227, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 50 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Maison Rouge Strasbourg Hotel&Spa, Autograph Collection inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Maison Rouge Strasbourg Hotel&Spa, Autograph Collection uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Maison Rouge Strasbourg Hotel&Spa, Autograph Collection?
Dit luxe hotel ligt in Stadscentrum - Petite France, op 10 minuten wandelen Place Kléber, Cathédrale Notre Dame de Strasbourg en Straatsburgse Kerstmarkt. Ook Place de la Gare en Strasbourg Convention & Exhibition Centre liggen op 3 km afstand. Tramstation Langstross Grand'Rue ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramstation Homme de Fer is het 3 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Maison Rouge Strasbourg Hotel&Spa, Autograph Collection
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,2
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 358 van 455 beoordelingen
10 - Uitstekend
358
Gastenscore: 8 - Goed. 60 van 455 beoordelingen
8 - Goed
60
Gastenscore: 6 - Redelijk. 20 van 455 beoordelingen
6 - Redelijk
20
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 455 beoordelingen
4 - Matig
11
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 455 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
4/10 – Matig
Patrick
Reisde met partner
9 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Hotel is advertised with valet parking, but there is none. They have 7 parking spots and then you have to drive to the nearby parking garage. Walking with your big suitcases through the city. Not 5 star worthey. And the garage is only suitible for smaller cars. I booked 3 nights and had to go in and out the garage 12 time, damaging 3 of my wheels wich will cost me serious money to repair. So all the platforms and websites stop advertising this hotel with valet parking, there is none. 4 star hotel max. The food in the restaurant was not 5 star hotel restaurant worthy. Room was good and clean.
Patrick
3 nachten verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Kelly
Reisde met partner
14 mrt 2023
Mooie locatie midden in de stad. De kamers waren luxe, maar klein. Ontbijt is onnodig duur, dus dat hebben we overgeslagen. Het personeel deed een beetje uit de hoogte, maar dat kan ook aam het Frans karakter liggen
Kelly
10/10 – Uitstekend
Frans
Zakenreiziger
26 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel in the center
Perfect location right in the center with reserved parking place at doorstep at the hotel. Small room (normal in France). Bed pillow to hard, two pillows on the bed, maybe next time a soft and hard instead of one hard?
Frans
1 nacht verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Ellen
Reisde met familie
14 jun 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Location was great!
Ellen
1 nacht verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Adrianus
11 jun 2022
Adrianus
1 nacht verbleven in juni 2022
10/10 – Uitstekend
Kyle
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely best service
Kyle
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Thomas
Reisde met partner
25 mrt 2026
Yes
Thomas
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Brian
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel, excellent staff. I used the spa which was very pleasant. The central location was good for getting about with a metro stop just outside. I travelled by train, very nice 15 minute walk.
Brian
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
RONEN
Reisde met partner
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel, very clean very friendly staff. The hotel has a great bar with nice desserts for late night cap. The rooms are beautiful and very quiet. Great shower & bath. We didn’t use the spa, it was also little too expensive but we took a peek and it’s quite nice.
RONEN
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Lucie
8 feb 2026
Lucie
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Ken
19 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place was a classy endeavor from top to bottom. Staff was always friendly and helpful, property was clean and beautifully appointed and designed. I do wish the steam room and sauna were more private (a reservation did not mean exclusivity) and less uptight about swim trunks, but that's just my opinion.
Ken
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Jennifer
8 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was spotless and provided a great view. The staff were very accommodating.
Jennifer
7 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Randy
3 jan 2026
Randy
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Mauricio
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
3 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My kids loved the Parent and Kid massage
Mauricio
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Gregory
28 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gregory
1 nacht verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Igor
Reisde met familie
28 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
I am afraid not good. We had 2 rooms and stayed 2 nights. During our stay Hotel had a technical problems with ventilation/bad smell.
Also Hotel doesn’t have a lobby area.
Igor
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Sébastien
28 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sébastien
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Grant, Burbank
25 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel’s location is amazing, right in the old town center. Room was pretty spacious, spotless with modern bathroom. Staff was very professional & nice.
Grant
3 nachten verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Michael
23 dec 2025
Negatief: Voorzieningen
Quando chegamos a região do hotel estava toda bloqueada por causa dos mercados de natal e a equipe não sabia nos informar como chegávamos e onde estacionávamos nosso carro. A cama não é para casal mas dois colchões de solteiro que durante a noite se separavam criando um buraco entre eles. O serviço de quarto não tem nenhum prato quente mesmo na época de inverno.
Michael
2 nachten verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
sepideh
23 dec 2025
sepideh
2 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Eric
21 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tres bel hotel , personnel tres sympathique ..tres bien situe hyper centre ..a 2 pas de la place kleber..et tres calme.tres bon petit dejeuner.dans un joli cadre .Bon restaurant ..seul bmol : le restaurant pour le diner est ds la meme salle que le bar et la table du diner n etait pas cosy ni digne d un 5* ceal ressemblait a une table de fast food ..
Eric
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met partner
20 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The bedtime teabag was a bit odd, but nice
David
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
anusha
19 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location.
anusha
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Pietro
18 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The location of the hotel inside the old town is ideal. We took the train and then walked to the property. Very smart choice this time of the year (Christmas). We did have to wait a lot an hour for our room to be ready, but the staff was very nice and they invited us to a lounge with soft drinks and food while we waited. Room was spacious. Clean and modern. Shower was a bit tiny and we couldn’t figure out the thermostat (a bit too hot) but the bed was very comfortable.
Pietro
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Patrice
Reisde met familie
18 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Staff was friendly and helpful, rooms were comfortable and inviting, location was fantastic