Wasa Park Hotel bevindt zich in Stadscentrum, Stockholm, een wijk in in Stockholm, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het strand. Stockholm Viking Line Veerbootterminal is zeker een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Als je de populaire attracties in het gebied niet wilt missen, kun je naar Vasamuseum en Gröna Lund gaan. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Friends Arena of Tele2 Arena. Bekijk onze reisgids voor Stockholm
Sankt Eriksplan 1, Stockholm, 113 20
In de buurt
Rorstrandsgatan (straat)
1 min. wandelen - 0.2 km
Odenplan
9 min. wandelen - 0.8 km
Drottninggatan
13 min. wandelen - 1.1 km
Sankt Eriksplan (plein)
1 min. wandelen - 0.1 km
Vasapark
1 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Metrostation S:t Eriksplan - 1 min. wandelen
Station Karlberg - 7 min. wandelen
Luchthaven Arlanda (ARN) - 32 min. rijden
Restaurants
Bröd & Salt
6 min. wandelen
Take Ramen
3 min. wandelen
Mellqvist Kaffebar
3 min. wandelen
Portal
1 min. wandelen
Birka Bowling
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Wasa Park Hotel
Hotel vlak bij Vasamuseum
Wasa Park Hotel biedt onder andere een bibliotheek. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Snelle uitcheckservice, rookvrije accommodatie en gratis kranten
Een lift, meertalig personeel en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben veel comfort dankzij laptopwerkplekken en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar van 6 tot middernacht (SEK 250 per dag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Bibliotheek
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Meer
1 gebouw
2 etages
Gebouwd in 1920
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Lcd-tv
Meer
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is van dinsdag t/m zaterdag geopend tussen 07.00 uur en 20.00 uur, en van zondag t/m maandag tussen 07.00 uur en 19.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan SEK 210.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: SEK 250 per dag (op 100 meter afstand; open van 6 tot middernacht)
Toeslag voor extra bed: SEK 210.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Wasa Park Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Wasa Park Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Wasa Park Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Wasa Park Hotel?
Dit hotel ligt in Stadscentrum, Stockholm, op 15 minuten wandelen van Sankt Eriksplan (plein), Odenplan en Norra Bantorget (plein). Ook Tegnérlunden en Openbare bibliotheek van Stockholm (Stockholms stadsbibliotek) liggen op een kwartiertje wandelen. Metrostation S:t Eriksplan ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Fridhemsplan is het 13 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Wasa Park Hotel
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
8,0
Locatie
7,0
Personeel en service
6,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 39 van 379 beoordelingen
10 - Uitstekend
39
Gastenscore: 8 - Goed. 144 van 379 beoordelingen
8 - Goed
144
Gastenscore: 6 - Redelijk. 117 van 379 beoordelingen
6 - Redelijk
117
Gastenscore: 4 - Matig. 53 van 379 beoordelingen
4 - Matig
53
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 26 van 379 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
26
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Margarita
11 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
A charming old style boutique hotel reminiscent of the XIX century.
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Susanne
11 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Mysig plats, mysigt rum, bra frukost. Dock lite trångt och bökigt vid frukost!
1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Linnéa
23 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly service, quiet
1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Jos en Marie
29 apr 2013
Positief: Comfort kamer
Rustige plek op loopafstand van het centrum.
We arriveerden door de vroege vliegtijd al tegen half tien bij het Wasa Park Hotel en konden toch direct inchecken, dit was heel prettig.De bus van het Arlanda Airport stopt bijna voor de deur, wel even vragen aan de chauffeur waar het St. Erikplan is!
Gemoedelijk hotel. Delen van wc en badkamer(s) met andere gasten ging prima, waarbij vermeld moet worden dat onze kamer wat naar achteren lag, dus wij hoefden niet door de eetkamer naar de douche, sommige anderen helaas wel.
Ontbijt niet luxe, maar zeker voldoende.
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
4 Zussen
25 mrt 2012
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bijzonder knus familiehotel
Vriendelijke service gerichte en bijzonder aardige gastheren. Knusse ontbijt/huiskamers. Wij hadden een 4-persoonskamer, de badkamers op de gang was in ons geval een pluspunt, we konden bijna altijd tegelijkertijd douchen. Prijs/kwaliteit verhouding erg goed voor een 2 sterren hotel.
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 apr 2021
Positief: Netheid, personeel en service
Tillgodosåg vårt behov
Vi renoverade hemma och flydde byggdammet. Fungerade.
1 nacht verbleven in april 2021
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mysigt rum i ett gammalt vackert hus. Rent och fräscht. Rejäl frukost. Trevlig och hjälpsam personal.
2 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Kjell-Ivar
16 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service
opphold Stockholm
Bør være rom med bad og toalett.Ellers OK frokost og bra beliggenhet.
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cosy place - very clean. Shared bathroom but that is fair enough at that price
1 nacht verbleven in november 2018
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Jan
1 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hyggeligt hotel
Rigtig hyggeligt hotel
1 nacht verbleven in oktober 2018
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Maria
1 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Weekend i Stockholm
Gammaldags, charmigt, högt i tak, knarriga trägolv, blommiga tapeter och fräscha badrum.
2 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
12 feb 2018
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
TV:n fungerade inte, sprakade bara. Luktade illa från toaletten utanför rummet.
1 nacht verbleven in februari 2018
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Johan
28 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra litet hotell med toa/dusch i korridoren i en äldre byggnad på sankt eriksplan. Enklare frukost. Lugnt o mysigt
1 nacht verbleven in januari 2018
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
10 nov 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Centralt billigt hotell.
Mysigt hotell, billigt och lägligt. Helt okej ställe.
1 nacht verbleven in november 2017
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Jan Øystein
5 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fint hotell midt i sentrum
Veldig hyggelig - og spesielt! Perfekt renhold, deilig frokost. Og uproblematisk med sen ankomst (vi kom med tog fra Oslo som var i Stockholm først klokken 22). Men: Vi savnet vinterdyner!!
3 nachten verbleven in oktober 2017
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Arlanda Havaalanı'ndan bindiğiniz Flygbussarna ötelin önünde duruyor. Ulaşım her yer için çok rahat. Küçük, samimi, temiz bir aile oteli. Kahvaltı salonunda az masa olmasından ve ortak wc-banyo olayından rahatsız olmazsanız, uygun fiyatı ve konumuyla tavsiye edilebilecek bir otel.
3 nachten verbleven in september 2017
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 aug 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
공용 욕실 사용 외에는 전반적으로 만족.
공항버스가 바로앞에 정차하고 지하철역 옆에 있어 교통이 편리.
3 nachten verbleven in augustus 2017
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
27 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Hyvät yhteydet hotellilta
Kaikki meni muuten kuten pitikin, mutta kylpyhuone oli käytävällä. Tästä ei ollut mainintaa varauksen yhteydessä. Muuten kaikki oli niinkuin pitikin. Kodikas huone lähellä metro- ja juna-asemaa. Lentokenttäbussin pysäkki myös aivan vieressä.
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Kristiina
19 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Yllättävän hyvä löytö
Mukava ja siisti hotelli hyvien liikenneyhteyksien päässä. Huone oli mukava ja raikas. Vasastan oli mukava kaupunginosa monine erilaisine ravintoloineen ja kesäkävelykatuineen. Hotellin henkilökunta oli ystävällistä ja aamiainen täytti juuri sopivasti vatsat. Voin lämpimästi suositella muillekin!
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Sonny
11 mei 2017
Positief: Personeel en service
Helt ok för en övernattning. Fattigt på frukostbuffén
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Staffan
27 apr 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfekt läge
Fick checka in tidigare, glad för det. Har bott här mycket och återkommer gärna. Ett perfekt läge där vid S:t Eriksplan, både till pendeltåg, tunnelbana och flygbussar. T-centralen bara 10 minuter bort med t-bana.
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Kerstin
28 mrt 2017
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
prisvärt
gamla möbler, ingen kontakt till sänglampan.
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
16 mrt 2017
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Centralt med lyhört
Otroligt lyhört. Blev väckt redan klocka 7 pg av att folk åt frukost. Golvet knarrade och till och med det hördes genom väggarna. Visserligen var de rena och fräscha, men jag hade missat att det endast var toalett/dusch i korridoren.
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 feb 2017
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mysigt alternativ!
Sov här en natt då vi var på snabb visit.
Lite kallt på rummet men annars så fanns de inget att klaga på.
Vi anlände tidigt och fick möjlighet att låna dusch och förvara vårt bagage trots att rummet ej var redo. Uppskattas.
Dom serverade även gluten och laktosfritt till frukost då vi önskat detta.
Ett charmigt litet hotel.
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Per
13 feb 2017
Positief: Netheid, personeel en service
Trevligt litet hostell med frukost. Tyst och lugnt och trevlig personal.