Welkom in ons prachtige, lichte en goed onderhouden vakantiehuis, op slechts 25 meter van het Nömmenmeer, dat we ook per dag verhuren!
Het vakantiehuis beschikt over een eigen aanlegsteiger en een motorboot voor 5 personen (15 pk viertakt benzinemotor), die op aanvraag te huur is. Het vakantiehuis is gelegen op het schitterende privéterrein van de eigenaar aan het meer en biedt een prachtig uitzicht over het water. Tot vier personen kunnen hier ontspannen, vissen, barbecueën, tot rust komen en de betoverende regio Småland op zijn best beleven!
Er is één slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slaapbank, bijvoorbeeld geschikt voor twee kinderen. Het huis is verder voorzien van wifi, een moderne keuken, een inloopkast, een wasmachine en een tv (tv-streaming is mogelijk via Apple en Chromecast). Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Stensjön. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Norra Vixen en Sjunnarydssjön. Daarnaast kun je ook Emåns Ekomuseum en Poppen- en speelgoedmuseum Bodafors bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Beleef waterpret met activiteiten zoals motorbootvaren en vissen. Bekijk onze reisgids voor Stensjön
Zijn huisdieren welkom bij Holiday home 25 m from Lake Nömmen?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday home 25 m from Lake Nömmen inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday home 25 m from Lake Nömmen uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday home 25 m from Lake Nömmen?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Stensjön ligt op 15 km afstand van Norra Vixen, Sjunnarydssjön en Adela Udde. Ook Nässjö Parkgården en Storesjön liggen op 15 km afstand. Station Stensjön ligt op maar 5 minuten wandelen.