Gorgeous home in Follafoss with house a panoramic view
Breng je vakantie door in dit knusse Noorse huis, waar houten wanden en een open haard de woonruimte een warm Scandinavisch karakter geven. De comfortabele hoekbank biedt volop ruimte om na een dag in de buitenlucht heerlijk te ontspannen, terwijl het daglicht door het grote raam het eenvoudig ingerichte interieur verlicht. Bij de eigenaar kun je twee kajaks huren, zodat je tijdens je verblijf de lokale wateren kunt verkennen.
Follafoss ligt in de regio Trøndelag, omringd door de afwisselende landschappen van het schiereiland Fosen. Verken de omgeving te voet, ga het water op met een kajak of ontdek de bossen, heuvels en waterwegen die dit deel van Noorwegen kenmerken. Het nabijgelegen fjordenlandschap biedt nog meer mogelijkheden voor buitenactiviteiten en natuurbeleving. Deze landelijke omgeving is bijzonder geschikt voor reizigers die hun vakantie willen besteden aan het ontdekken van het Noorse platteland.
- Gratis parkeren op locatie
- Elektriciteit hele jaar incl.
Optioneel:
- Bedlinnen + handdoek: 150.00 NOK/p.p. per verblijf
dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en aan een rivier in Steinkjer. Bezoek culturele hoogtepunten Museum van Egge en Gallery Fenka. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Trifoliumlabyrint en Kystriksveien. Bekijk onze reisgids voor Steinkjer
Zijn huisdieren welkom bij Gorgeous home in Follafoss with house a panoramic view?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Gorgeous home in Follafoss with house a panoramic view inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gorgeous home in Follafoss with house a panoramic view uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Gorgeous home in Follafoss with house a panoramic view?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt bij de zee, op 40 km afstand van Museum van Egge, Steinkjer Toeristenbureau en Trifoliumlabyrint. Ook Kerk van Steinkjer en Kystriksveien liggen op 40 km afstand.