Log Cabin In Bavaria With Covered Terrace ligt in Steingaden. Bezoek Skilift Halblech en Buchenbergbahn als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Lech en Lechsee. Sommerrodelbaan Tegelberg en Sommerrodelbaan Steckenberg zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Steingaden
Dorfstrasse 29, Steingaden, Bavaria
In de buurt
Forggensee
17 min. rijden - 16.2 km
Slot Neuschwanstein
31 min. rijden - 26.7 km
Tannheimer Tal
55 min. rijden - 49.3 km
Lechsee
16 min. wandelen - 1.3 km
Musiktheater Füssen
26 min. rijden - 24.8 km
Lokaal vervoer
Station Peiting Nord - 16 min. rijden
Innsbruck (INN-Kranebitten) - 120 min. rijden
Restaurants
Panoramagasthof auf dem Auerberg
13 min. rijden
Lechbrucker Hof
4 min. rijden
Gasthof Zur Post
4 min. rijden
Metzgerwirt
4 min. rijden
Alpengasthof Geiselstein
11 min. rijden
Over deze accommodatie
Log Cabin In Bavaria With Covered Terrace
Hoogtepunten van de accommodatie
Log Cabin In Bavaria With Covered Terrace heeft alles wat je nodig hebt.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Log Cabin In Bavaria With Covered Terrace?
Dit hotel in Steingaden ligt op 15 minuten wandelen van Lech en Lechsee. Ook Pelgrimskerk van Wies en Haslacher See liggen op 15 km afstand.