deze plattelandsaccommodatie ligt aan het water in Steinberg. Bezoek Domaine Nyballe en Sønderborg Havn als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Steinberghaff Strand en Flensburger Fjord. Reis je met kinderen? Overweeg dan Maislabyrinth Gut Oestergaard en Angelner Dampfeisenbahn. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals wandelen, mountainbiken en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Steinberg
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Opmerking van de gastheer/-vrouw: In den Ferienwohnungen im Kutscherhaus und in...
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Remise II - Apartments Gut Ostergaard?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Remise II - Apartments Gut Ostergaard inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Remise II - Apartments Gut Ostergaard uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Remise II - Apartments Gut Ostergaard?
Deze gezinsvriendelijke plattelandsaccommodatie in Steinberg ligt aan het water, op 3 km afstand van Maislabyrinth Gut Oestergaard, Steinberghaff Strand en Flensburger Fjord. Norgaardholz Beach ligt op 3,5 km.