Gehele woning

Stunning home in Stege with WiFi

Fotogalerie voor Stunning home in Stege with WiFi

Een ruime keuken met een centraal eiland, grote ramen en uitzicht op de omgeving.
Een strand met een rotsachtige kustlijn en een zeewering die zich in de zee uitstrekt.
Een modern huis met een overdekt terras, een gazon en omliggende bomen.
Een moderne keuken met een eethoek.
Een moderne keuken met een inbouwoven, een koffiezetapparaat en een groot raam met uitzicht op het omliggende landschap.

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6101 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Stunning home in Stege with WiFi

  • Haal adem en ontspan in dit prachtige vakantiehuis bij het strand van Råbylille.



    Neem een pauze van je hectische dagelijkse leven en vind rust en ontspanning in dit comfortabele en moderne huis. Het gezinsvriendelijke vakantiehuis overtuigt met zijn design, hoogwaardige inrichting en goede uitrusting, wat het gezinsleven aangenaam maakt. Hier komen ontspanning, entertainment en welzijn samen en nodigen je uit om samen te koken of aan de tafelvoetbal te spelen. Door het grote panoramische raam heb je een prachtig uitzicht op het terras en de tuin, waar je kunt genieten van de zonnige uren en plezier en spelletjes kunt doen. Zomeravonden zijn voorbestemd om samen te barbecueën en gezellig samen te zijn.



    Ontdek het prachtige eiland Møn, bekend om de krijtrotsen in het oosten van het eiland. Verken deze bezienswaardigheid en wandel langs de klif en het water. Talloze treden leiden je naar beneden en weer omhoog, een ware belevenis. Echte ontspanning vind je ook op het gezinsvriendelijke zandstrand, dat op slechts een paar minuten lopen van het vakantiehuis ligt. Kijk hoe je kinderen spetteren en mooie schelpen en stenen verzamelen. Bezoek ook het historische en charmante Stege en trakteer jezelf daar op een ijsje aan de hand.



    Veel plezier op het eiland Møn!



    - Gratis parkeren op locatie

    - Elektr. en verwarming excl.

    - Water incl.

    - Niet te huur voor jeugdgroepen

    - Niet te huur voor scholen

    - Enkel te huur i.v.m. vakantie



    Verplicht op locatie:

    - Eindschoonmaak: 149.00 EUR/Per verblijf

    - Stroom: 0.44 EUR/Per kWh



    - Geen beddengoed te huur

    - Handdoeken niet aanwezig

    - Kinderstoel: 1



Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Slaapbank

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een meer
  • Aan een rivier
  • Aan het water

Dingen om te doen

  • Tafelvoetbalspel
  • Vissen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 101 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Vermietung nur für Ferienzwecke.
Die Unterkunft ist nicht für Jugendgruppen geeignet.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Elektriciteitstoeslag: EUR 0.44 per kWh

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het water in Stege. Geniet van de prachtige natuur bij Ulvshale-Nyord Vildtreservaat en Nyord Strandenge. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Bodil Pottery en GeoCenter Møns Klint. Klekkendehoj en Kalvehave Labyrintpark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Stege
Meer vakantiehuizen in Stege
Kaart
Stege

In de buurt

  • Een rotsachtig strand met witte kliffen en helderblauw water.
    Kliffen van Møn
    17 min. rijden - 19.8 km
  • beach near Bunden
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Strandsøgaard Wijnmakerij
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • beach near Bundgarnet
    6 min. rijden - 2.0 km
  • beach near Råby Oved
    8 min. rijden - 2.6 km

Restaurants

  • Slagter Stig
    9 min. rijden
  • Præstekilde Hotel
    4 min. rijden
  • Stege Sushi
    9 min. rijden
  • Havnegrillen
    10 min. rijden
  • David's
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Stunning home in Stege with WiFi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Stunning home in Stege with WiFi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Stunning home in Stege with WiFi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Stunning home in Stege with WiFi?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 1,5 km van Strandsøgaard Wijnmakerij en op 5 km afstand van Vængesgård Strand en Elmelunde Kirke. Moen Golf Center ligt op 4,7 km.