"Ik verbleef daar met 2 kinderen (6+15jr). De kamer was schoon, maar er hing wel een zure geur in de kamer, in de badkamer was het ergst. Er is een raam in de kamer, maar die gaat niet open, geen verluchting dus.
Kamer werd elke dag schoongemaakt, wat ook zeer fijn was.
Ontbijt was elke dag hetzelfde en heel weinig keus vergeleken met andere IHG hotels waar we eerder verbleven, dat was wel een beetje minder .
Verder is het hotel naast het treinstation en stoppen verschillende bussen/trams quasi voor de deur. Airport ligt op 5 min loopafstand.
De foto’s van het hotel komen exact overeen met de werkelijkheid.
Ze hadden een tafelvoetbal staan, daar hebben wij ons biijna dagelijks mee geamuseerd. Je kan kleine versnaperingen kopen in het hotel, maar geen diner oid, wel bij het hotel ernaast tegen een korting van 15%. Personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam,
Al met al een zeer fijn verblijf gehad."