Blokhut 01: De comfortabel ingerichte houten blokhutten zijn ca. 55 m² groot, elk met twee slaapkamers en een grote woon- / eetkamer. Ze zijn uitgerust zodat u uw vakantie hier ontspannen kunt doorbrengen met vier personen en uw hond. De slaapkamers zijn elk voorzien van een tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden. Alle huizen zijn uitgerust met telefoon, satelliet-tv, vaatwasser en gratis draadloos internet. De comfortabel ingerichte blokhutten zijn ca. 55 m² groot, elk met twee slaapkamers en een grote woon- / eetkamer. Ze zijn zo uitgerust dat u uw vakantie hier ontspannen kunt doorbrengen met vier personen en uw hond. Onze medewerkers bij de lokale receptie zullen u graag voorzien van extra gebruiksvoorwerpen zoals B. Games, buggy's, babyfoons, babykuipen, kinderstoelen of kinderbedjes zijn beschikbaar. Verder is het mogelijk om onze wasmachines en drogers met munten te gebruiken. Daarnaast kunt u gebruik maken van onze sauna en in de zomermaanden de gratis natuurlijke spa in Stamsried.
De twee gezellige, solide Tiroolse houten blokhuizen (niet-rokers) in woonkwaliteit zijn absoluut winterbestendig en kunnen het hele jaar door worden gehuurd. De twee hutten bevinden zich in een klein vakantiedorp met 23 andere houten blokhutten op een berghelling boven Stamsried in de buurt van Cham in het natuurpark Oberer Bayerischer Wald. De centrale receptie ontvangt u daar graag. Huisdieren zijn welkom De twee aangrenzende blokhutten liggen aan de rand van het natuuravonturenpark en kunnen ook afzonderlijk worden geboekt. We voorzien u graag van uw eigen parkeerplaats. Tegen een toeslag kunt u gebruikmaken van een sauna, gratis WiFi, een wasmachine en droger die op munten werken.
Aankomst is van 15:00 tot 18:00 uur en vertrek is van 07:00 tot 10:00 uur
dit huisje ligt in Stamsried. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Burg Schwarzenburg en Marktplatzbrunnen. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Churpfalzpark Loifling en Dahlienlabyrinth Versailles een bezoekje brengen. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals wandelen, rotsklimmen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Stamsried
Internationale luchthaven Franz Josef Strauss (MUC) - 128 min. rijden
Restaurants
Grafenkirchen
16 min. rijden
McDonald's
11 min. rijden
Pizzeria La Mamma
12 min. rijden
Cafe Bistro Coco
11 min. rijden
Moro Michael Metzgerei
13 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Log cabin 01 - Romantikhütte Noffke?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Log cabin 01 - Romantikhütte Noffke inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Log cabin 01 - Romantikhütte Noffke uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Log cabin 01 - Romantikhütte Noffke?
Dit huisje in Stamsried ligt op enkele stappen van Natuurpark Opper-Beierse Woud en op 15 km van Burg Schwarzenburg en Wutzschleife Golf Course. Ook Handwerksmuseum Oberpfalz en Natuurpark Oberpfälzer Wald liggen op 15 km afstand.