Hotel L'Escale des Alpilles ligt in Rognonas in een landelijke omgeving. Chartreuse de Bonpas en Golf de Châteaublanc zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Marché Paysan de Châteaurenard en Halles d'Avignon. Zaterdag Ochtendmarkt en Grande Roue Avignon zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rognonas
20-22 Boulevard Des Arenes, Rognonas, Bouches-du-Rhone, 13870
In de buurt
Parc naturel régional des Alpilles
12 min. rijden - 11.7 km
Parc des Expositions
19 min. rijden - 19.2 km
Avignon Festival
21 min. rijden - 10.6 km
Boerenmarkt van Châteaurenard
8 min. rijden - 6.5 km
Frigolet-abdij
17 min. rijden - 12.5 km
Lokaal vervoer
Station Avignon Montfavet - 13 min. rijden
Avignon (AVN-Caumont) - 22 min. rijden
Restaurants
Patisserie Jouvaud
9 min. rijden
Burger King
8 min. rijden
TOTAL ACCESS
9 min. rijden
La Grande Muraille
8 min. rijden
Maison Eric Kayser
8 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel L'Escale des Alpilles
Hotel in een landelijke omgeving
Een terras, een spelletjesruimte en een bibliotheek verwelkomen je bij Hotel L'Escale des Alpilles. Naast een bar, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een kluis bij de receptie en gratis kranten
Rookvrije accommodatie, een feestzaal en een vergaderruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel L'Escale des Alpilles hebben voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 14 per persoon
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Bibliotheek
Seizoensgebonden buitenzwembad
Spelletjesruimte
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Seizoensgebonden buitenzwembad
Spelletjesruimte
Voorzieningen
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 etage
1 gebouw
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 08.00 uur en 20.00 uur, en van zondag t/m zondag tussen 08.00 uur en 11.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5.00 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 13.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.58 per accommodatie, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 5.00 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 13.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Het zwembad is toegankelijk van 09.30 uur tot 20.00 uur
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel L'Escale des Alpilles over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 09.30 uur tot 20.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel L'Escale des Alpilles?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 5.00 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel L'Escale des Alpilles inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel L'Escale des Alpilles uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel L'Escale des Alpilles?
Dit hotel ligt in een landelijke omgeving, op 4,3 km van Parc de l'Abbaye Saint-Ruf en op 10 km afstand van Marché Paysan de Châteaurenard en Stadsmuren. Ook Temple Saint Martial en Zaterdag Ochtendmarkt liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel L'Escale des Alpilles
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,6
Locatie
10
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 28 van 36 beoordelingen
10 - Uitstekend
28
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 36 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 36 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 36 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 36 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
OLIVIER
22 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellente prestation
Chambre propre et literie confortable. Un personnel très attentif à notre bien-être. Un séjour court mais nous recommandons.
OLIVIER
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
lionel
13 jun 2024
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
très bien
très bonne accueille, un réceptionniste parfait
lionel
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pierre
9 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellente adresse
Excellent accueil. Hotel au calme, très bien entretenu. Chambre confortable, cosy. Parking fermé. Mérite largement d’y séjourner.
Pierre
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
thierry
22 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Allez y en !
Hotel refait a neuf nouveau propriétaire, accueil, propreté, petites attentions, cuisine, piscine, cadre provençal le tout a 10 sur 10. Très belle surprise pour la découverte de la douce provence.
thierry
2 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Mariano
29 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service
We stayed at L’Escale des Alpilles for one night coming from the south of France and to be close of the tgv station next day. It’s only 10 mins driving from door to door
Mariano
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nathalie
1 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très chouette accueil, sympathique et chaleureux. Chambre propre et lit confortable. Piscine qui tombe à point par cette chaleur
Cadre joliment décoré. Déjeuner simple sur la terrasse ombragée
Nathalie
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Salvadora
14 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Très propre et ambiance excellente !
Salvadora
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gillian
4 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bien mais isolation phonique a revoir
Jolie chambre , accueil chaleureux par le gérant a notre arrivée , tout est expliqué clairement , jusqu'à l'accompagnement dans la chambre. Le site est globalement assez joli , avec la piscine et un petit espace du jeu avec un flipper.
La chambre était très belle , avec un mur en pierre
Petit point négatif malgré tout , l'isolation phonique n'est vraiment pas terrible , on entend beaucoup les clients dans le couloir, et on entend aussi les voisins parler. Dommage parce que le reste est parfait.
Gillian
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd
6/10 – Matig
michael
6 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
L'accueil était très bien, chaleureux, sourire... vraiment parfait.
Je crois par contre que le prix de la chambre et du petit dejeuner est en décalage avec les prestations dans son ensemble... 97 euros la nuit et 13 euros le petit dej.
michael
1 nacht verbleven in mei 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bénédicte
6 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon séjour
Très bon séjour
Bénédicte
1 nacht verbleven in september 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lars
3 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Klart, ett hotell som är värt ett besök!
Trevligt och fint hotell med utmärkt service. Nu var vi bara där en natt och åkte vidare tidigt på morgonen, så vi tog ingen frukost. Ett hotell som vi gärna återkommer till.
Lars
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
6/10 – Matig
Faiza
20 aug 2021
Negatief: Netheid, comfort kamer
Odeurs insupportables dans la chambre très déçue
Faiza
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christophe
11 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Étape au calme
Petite étape de 2 jours dans cet hôtel très agréable. Patrons supers sympas et accueillants. Chambres confortable dans une ambiance familiale avec une petite piscine qui remplit bien son rôle.
Christophe
2 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
14 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un très joli établissement, un accueil très chaleureux et des propriétaires vraiment adorables et d’une rare gentillesse. Encore merci !
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jean-Jacques
23 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Qu'une envie...y retourner rapidement
Seul reproche à faire, notre séjour à été vraiment trop court tant nous nous sommes sentis bien dans cet hôtel.
tout y est, la propreté, la tranquillité, le confort et que dire de la gentillesse et de la disponibilité des propriétaires !!!
Merci et à bientôt
Jean-Jacques
1 nacht verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stéphane
27 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Une belle escale !
Un séjour en famille très agréable, avec un accueil très chaleureux, soucieux du moindre détails quand à notre satisfaction durant le séjour.
Le couple de propriétaires de cet établissement sont très charmant.
L'hôtel est très bien tenu, très propre et chaleureux.
Stéphane
1 nacht verbleven in juli 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Philippe
14 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Notre séjour s'est très bien passé. Très bon accueil, bon plan resto donné par Gilles. Hôtel d'une propreté irréprochable. Piscine agréable. Les petits déjeuners composés de produits frais et pris sur la terrasse deviennent un délice.
Philippe
2 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
13 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Parfait ❤️❤️❤️
Séjour parfait dans cet établissement tenu par un couple qui aime leurs hôtes. Dialogue facile et récits commun de nos voyages en particulier la Martinique...
un seul conseil... y aller les yeux fermés
Aux plaisirs de vous revoir.
David
David
1 nacht verbleven in juli 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Charlie
27 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Impeccable
Hôtel très propre, chambre confortable et agréable, propriétaires accueillants et à l'écoutes ! Bref je recommande !
Charlie
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Luc
23 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gagne à être connu !
Nouveaux propriétaires très sympathiques, accueillants, disponibles.
Hôtel agréablement rénové.
Literie OK.
Terrasse, piscine, bar.
Possibilité de repas (sur réservation) = de qualité.
Luc
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christian
10 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Avis TRÈS favorable
Accueil très chaleureux et prévenant.
Un plaisir
Christian
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nicolas
26 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très accueillant
Les propriétaires sont très accueillants et très sympathiques
L’hôtel est dans son jus mais avec des renovations/améliorations déjà faites et/ou planifiées
Je recommande donc
Nicolas
2 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
BRUNO
19 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Je reviendrai avec plaisir
Accueil super, très chaleureux. Petit déjeuner copieux. RDC remis à neuf et accueillant, les chambres sont en cours de rénovation, climatisées. Les salles de bains seront rénovés au printemps, actuellement dans leur jus (baignoire sabot..). L'hotel est propre. Bonne restauration à proximité.
A connaître rien que pour l'accueil des hoteliers.
BRUNO
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christian
22 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer