Fotogalerie voor 🌞Heated Pool and Jacuzzi Luxury Beach Getaway🌞





🌞Heated Pool and Jacuzzi Luxury Beach Getaway🌞 bevindt zich niet ver van Stranden van St. Petersburg - Clearwater en biedt onder andere een wasserij en een bubbelbad. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 14 187 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt

Seminole, FL
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over 🌞Heated Pool and Jacuzzi Luxury Beach Getaway🌞
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
18 mei 2025
Positief: Netheid
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Chavelly A.
15 mei 2025
Positief: Netheid
Wedding Weekend
Chavelly A.
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Deborah M.
19 dec 2024
Positief: Netheid
Well appointed
Deborah M.
6 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Deborah M.
6 nov 2024
Positief: Netheid
Home away from home!
Deborah M.
4 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Laura B.
26 okt 2024
Positief: Netheid
Hurricane Helene
Laura B.
1 nacht verbleven in september 2024