Geheel appartement

Apartment 130 (ID 091)

Fotogalerie voor Apartment 130 (ID 091)

Een moderne keuken met witte kasten, een houten accentmuur, een magnetron en een groot raam.
Een hoog hotel met meerdere verdiepingen, omringd door weelderig groen en een tennisbaan.
Een woonkamer met een zithoek, een glazen salontafel, een flatscreen televisie en een boekenkast.
Een vergaderruimte met een lange tafel en vier stoelen, grote ramen met uitzicht op begroeiing en een waterpartij, en een klok aan de muur.
Een moderne eetruimte met een witte tafel en zwarte stoelen, grote ramen met gordijnen, een ronde wandklok en een kleine plant op een bijzettafeltje.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Parking beschikbaar
  • Uitzicht op het strand

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 130 (ID 091)

  • uitzicht op zee. Modern. Elegant. Elegant gemoderniseerd 2 1/2 kamer appartement in het huis Atlantic met ongeveer 47 m² op 1 niveau (8. OG, met lift) voor maximaal 4 personen (welzijn bezetting: max. 2 volwassenen). Aan het strand in de buurt van de wijk Bad in St. Peter-Ording. Met prachtig uitzicht op zee vanuit het appartement en vanaf het balkon. Woonkamer met bank voor 2 personen, 2 fauteuils, tv, stereo compact systeem, Sony PlayStation en eettafel met 4 stoelen. Directe toegang tot het gemeubileerde balkon op het zuidwesten met prachtig uitzicht op zee. Open keuken met oven, magnetron, koelkast met vriesvak, vaatwasser en tegen de woonkamer. eerste Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden (elk 90x200cm). Deze slaapkamer wordt gescheiden door een gordijn van de woonkamer. tweede Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden (elk 90x200cm), kledingkast en uitzicht op zee. Gescheiden door een schuifdeur. Moderne badkamer (doucheruimte) met douche, toilet en föhn. Hal met garderobe, spiegel en wandmeubel bij de ingang. Parkeerplaats bij het huis. Fietsenstalling bij het huis (afhankelijk van beschikbaarheid). Gratis wifi Gedeelde wasmachines en drogers tegen betaling in de 4. OG, 8. OG en 12. OG van het huis. Het beddengoed wordt verstrekt. Handdoeken kunnen geboekt worden. Roken en huisdieren zijn niet toegestaan.

    Aankomst is mogelijk van 15:00 tot 18:00 uur en vertrek van 07:00 tot 10:00 uur.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in St. Peter-Ording. Tönning Hafen en PelleWelle Freizeitbad zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Nationalparkhaus St. Peter Ording bezoeken. Westküstenpark & Robbinarium en Multimar Wattforum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor St. Peter-Ording
Meer appartementen in St. Peter-Ording
Kaart
Sankt Peter-Ording, Schleswig-Holstein

In de buurt

  • Een nat strand met mensen en een hond.
    Strand van Sankt Peter-Ording
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Een nat strand met mensen en een hond.
    Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Uitlaatgebied in het Dorp
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Nationalparkhaus St. Peter Ording
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Museum Landschaft Eiderstedt
    2 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Bad St. Peter-Ording - 14 min. wandelen
  • Luchthaven Hamburg Finkenwerder (XFW) - 143 min. rijden

Restaurants

  • Gosch
    18 min. wandelen
  • Ahoi Steffen Henssler St. Peter Ording
    9 min. wandelen
  • ambassador hotel & spa
    15 min. wandelen
  • Deichkind
    17 min. wandelen
  • Die Insel
    15 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 130 (ID 091)?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 130 (ID 091) inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 130 (ID 091) uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 130 (ID 091)?

Dit appartement ligt bij de zee, op 10 minuten wandelen van Uitlaatgebied in het Dorp en Strand van Sankt Peter-Ording. Ook Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Nationalparkhaus St. Peter Ording liggen op 2 km afstand. Station Bad St. Peter-Ording ligt op 14 minuten wandelen en naar Station Bad St. Peter Süd is het 26 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment 130 (ID 091)

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Toller Meerblick

Die Wohnung hat uns gut gefallen. Gute Ausstattung, gute Lage, alles prima.
5 nachten verbleven in mei 2020
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Erste mal bei St.Peter-Ording , schwer begeistert von Blick von Ferienwohnung, Luft,Ort alles!!!!

Danke für diese schöne, gemütliche Ferienwohnung, wir könnten uns erholen . Wir haben 2 Jungs 16 und 14 Jahre, alleine die waren begeistert , obwohl das ist nicht einfach. Alles gepasst, gefallen. Wir kommen wieder ganz sicher. Danke!!!