dit vakantiehuis bevindt zich in St. George Historic District, een wijk in St. George, en ligt vlak bij de luchthaven. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Tuacahn Amphitheatre and Center for the Arts. Als je liever de natuur intrekt, ga dan naar Snow Canyon State Park en Sand Hollow State Park. Ook St. George Utah Temple en Utah Tech University zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor St. George
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
The Cottage @ 241 North
Dit rookvrije vakantiehuis heeft niet alleen een bubbelbad, maar ook een seizoensgebonden buitenzwembad en een snelle incheckservice. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een snelle uitcheckservice, een tuin en barbecues. Dit vakantiehuis biedt een wasmachine/droogkast en een microgolfoven, plus gratis wifi en een smart-tv met digitale zenders. Er zijn gemakken als een koffie/theemaker en een eettafel, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon en een eigen tuin.
Dit vakantiehuis heeft 2 kamers met wasmachines/drogers en gratis flessenwater. Elke kamer heeft een balkon. Je kunt gebruikmaken van een microgolfoven en een koffiezetapparaat/waterkoker op de kamer. Elke badkamer is voorzien van gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke smart-tv van 42 inch heeft premium digitale zenders.
De locatie beschikt over een seizoensgebonden buitenzwembad en een bubbelbad.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Diepvriezer
Keukenpapier
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Hulu
Smart-tv van 42 inch met premium digitale zenders
Streamingdiensten
Buiten
Balkon
Barbecue
Gazon
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasserette in de omgeving
Klimaatregeling
Airconditioning
Plafondventilator
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 45 kg per huisdier
Toeslag: USD 20 per accommodatie
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Gratis mineraalwater
Lokale kaarten
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
2 etages
2 gebouwen
2 units
Gebouwd in 1883
Gerenoveerd - september 2023
Tuin
Victoriaanse architectuur
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 20 per accommodatie (maximum USD 20 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal (tot 45 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 20 per accommodatie, maximum USD 20 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Het zwembad is 24 uur per dag toegankelijk
Accommodatie ook bekend onder de naam
Seven Wives
Seven Wives Inn
Seven Wives Inn St. George
Seven Wives St. George
7 Wives Inn
Seven Wives Hotel St. George
Seven Wives Inn St. George, Utah
Seven Wives Inn
The 241 North St George
The Cottage @ 241 North St. George
The Cottage @ 241 North Private vacation home
The Cottage @ 241 North Private vacation home St. George
Veelgestelde vragen
Beschikt The Cottage @ 241 North over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is 24 uur per dag geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij The Cottage @ 241 North?
Vandaag, 7 apr. 2026, kost een verblijf bij The Cottage @ 241 North van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 176, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij The Cottage @ 241 North?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 45 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 20 per accommodatie. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Cottage @ 241 North inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij The Cottage @ 241 North uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The Cottage @ 241 North?
Dit vakantiehuis ligt in St. George Historic District, op 1,9 km van St. George Utah Temple en op 5 km afstand van Utah Tech University en Snow Canyon State Park. Ook Red Cliffs Mall en Dixie Convention Center liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Cottage @ 241 North
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,6
Locatie
9,6
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 214 van 306 beoordelingen
10 - Uitstekend
214
Gastenscore: 8 - Goed. 75 van 306 beoordelingen
8 - Goed
75
Gastenscore: 6 - Redelijk. 14 van 306 beoordelingen
6 - Redelijk
14
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 306 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 306 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Bob
23 okt 2018
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Not my cup of tea..
This hotel looked very nice when we booked it, after arrival the enthusiasm quickly vanished. Rooms are very small and the hotel (more a B&B) is decorated with second chance furniture. I am sure that there are many people that likes this a lot, not for me. The building needs refurbishing. Breakfast was fantastic!!
Bob
1 nacht verbleven in oktober 2018
10/10 – Uitstekend
Angelique, Tilburg
13 apr 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geweldig hotel met echt karakter
Wij hebben dit hotel geboekt als tussenstop en vanwege de goede recensies. Dit is hartstikke waar gemaakt. Ontbijt is inderdaad super! Prachtig sfeervol hotel en vriendelijke mensen. Absoluut een aanrader om op je reis mee te pakken!
Angelique
10/10 – Uitstekend
Kelly
Reisde met familie
10 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This little cottage is so charming. Very clean. Bed was nice and comfy. Glad we found this place!!
Kelly
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
SEBASTIEN
Reisde met partner
18 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and calm place.
The pool was so welcome.
SEBASTIEN
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
John, Any city
20 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
This place is so cute and we loved it!! Would definitely book again!!
John
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Kraig
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
4 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cozy and will appointed private cottage with a great bed and huge bathroom. Walking to great food and beverage options. Parking right out the front door. We will definitely be back.
Kraig
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Christina
30 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
This was the most delightful place. It also was walking distance to many great things: coffee, bar, bookstore, barber, restraints. We loved this place.
Christina
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Nick
4 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I stayed here one night, without a car, it was great, really easy to walk to great restaurants, cafes, etc. Also hikes within talking distance and the hot tub was great!
Nick
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
9 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Super cute cottage with all of the amenities! I love that we had our own hot tub and accessible parking. Communication was great. Towels and bedding were extremely nice quality, better than most hotels I’ve stayed in. Amazing location less than 2 blocks from great food and entertainment.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Cindy
23 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Cindy
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
scott
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
3 apr 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property is charming and delightful. The room is a good size with everything you need to ensure comfort. Well appointed and ideally situated to take advantage of nearby restaurants and bars. Plus, Vanessa was very accommodating and attentive when we had questions. We'll be back in May!
scott
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met familie
25 mrt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Amazing place... very cozy and awesome
David
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Carl
4 nov 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Carl
1 nacht verbleven in november 2023
10/10 – Uitstekend
Charles
Reisde met partner
22 okt 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hot tub right outside was perfect. Shower was huge with plenty of hot water and water pressure. Bed was comfy. Didnt need wood burner but great option to have.
Charles
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Kathy
20 okt 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Kathy
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Ronald
30 sep 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and great little cottage. Quiet and private and super comfortable
Ronald
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Nicholas
Reisde met familie
30 aug 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Cute, quaint and close.
Very cute and quaint stay. We will definitely be coming back to this place for our next trip to St. George. It’s also walking distance to some trendy shops and good food.
Nicholas
2 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Barbie
11 mei 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A very cozy, clean & wonderful place to stay!
Barbie
1 nacht verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Brian
11 dec 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Brian
1 nacht verbleven in december 2022
10/10 – Uitstekend
Marcus
29 mei 2022
Marcus
1 nacht verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Joanne S.
Reisde met partner
30 apr 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was the perfect place to stay on our one night stopover. Now we wish we had more time.
Joanne S.
1 nacht verbleven in april 2022
10/10 – Uitstekend
Ken
5 okt 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Clean, cute and private.
Ken
1 nacht verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Frank
29 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The Cottage at 241
The Cottage is amazing. Quiet, comfortable and very nicely finished..
Frank
1 nacht verbleven in mei 2021
10/10 – Uitstekend
Bion
21 jan 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Anniversary
We stayed here 3 years ago on our honeymoon. We really enjoyed the cottage and decided to come back and celebrate our 3 year anniversary.
Bion
1 nacht verbleven in januari 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
22 jun 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and the staff was excellent the breakfast was served in a timely manor and the food was delicious