Holiday Home 'Haus am Ring' with Private Terrace, Garden and Wi-Fi
Vakantiehuis Haus am Ring in Spielberg biedt op 120 m² plaats aan maximaal 10 gasten en ligt direct naast de hoofdingang van de Red Bull Ring, in een rustige woonwijk. Geniet van een exclusief verblijf vlak bij een groot racecircuit. Het huis heeft 5 slaapkamers en 3 badkamers. De volledig uitgeruste keuken biedt alles wat jullie nodig hebben om maaltijden te bereiden. Tot de voorzieningen behoren wifi die geschikt is voor videogesprekken, een tv, een wasmachine, een babybedje en een kinderstoel. Voor extra flexibiliteit kunnen jullie zelf inchecken.
Geniet van de privétuin, het overdekte terras en het balkon. Er staat een eigen barbecue klaar om buiten te koken.
Parkeren kan direct bij het huis: er zijn 1 gedeelde parkeerplaats, 1 gedeelde garageplaats en parkeermogelijkheden op straat. Er is een gedeelde fietsenberging. Houd er rekening mee dat evenementen op het terrein niet zijn toegestaan.
Goed om te weten: in de koude maanden raden we een bezetting van maximaal 7 personen aan. In onze gezellige keuken staat een eettafel voor maximaal 7 personen – perfect voor gezellige momenten in klein gezelschap.
dit vakantiehuis ligt in Spielberg. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Abtei Seckau en Schloss Friedhofen. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Project Spielberg en Sternenturm - Planetarium Judenburg een bezoekje brengen. Märchenwald Steiermark en Lipizzaner Museum zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Spielberg
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Am Ring' with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij
Holiday Home 'Haus am Ring' with Private Terrace, Garden and Wi-Fi
?
Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij
Holiday Home 'Haus am Ring' with Private Terrace, Garden and Wi-Fi
van één nacht voor twee volwassenen op 9 nov. 2026 min. € 1.262, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Am Ring' with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Am Ring' with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 'Am Ring' with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Spielberg ligt op 2 km afstand van Aichfeld en Red Bull Ring. Ook Project Spielberg en Militair Luchtvaartmuseum Zeltweg liggen op 5 km afstand.