Geheel appartement

Casa Vacanza Colombo

Fotogalerie voor Casa Vacanza Colombo

Accommodatie ligt op het strand, wit zand, ligstoelen, parasols
Appartement, 2 slaapkamers | Terras
Appartement, 2 slaapkamers | 2 slaapkamers, luxe beddengoed, gratis wifi, beddengoed
Details aan de buitenkant
Appartement, 2 slaapkamers | 2 slaapkamers, luxe beddengoed, gratis wifi, beddengoed

Geheel appartement

2 slaapkamersMax. aantal: 780 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Casa Vacanza Colombo

Dit aan het strand gelegen appartement biedt parasols en ligstoelen aan.  Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een espressoapparaat. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en vaatwasser.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen.

In dit appartement in Sperlonga is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van lcd-televisie.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan een wit zandstrand
  • Strandparasols
  • Strandstoelen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een carport

Gezinsvriendelijk

  • Kinderstoel

Keuken

  • Afwasmachine
  • Espressoapparaat
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Een strandbar

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Lcd-tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Tot 10 kg per huisdier
  • Toeslag: EUR 20 per huisdier per nacht (maximum EUR 100 per verblijf)
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 20.00 uur en 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Via Flacca km 13,300].
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 20 per huisdier, per nacht (maximum EUR 100 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 30.0 per verblijf.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 29 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 30 maart tot 31 oktober betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per nacht, maximum EUR 100 per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 20.00 uur en 23.00 uur
  • Toeslag voor babybed: EUR 30.0 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie IT059030B4PJKPEKIC
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Casa Vacanza Colombo Apartment
Casa Vacanza Colombo Sperlonga
Casa Vacanza Colombo Apartment Sperlonga

Over deze buurt

dit appartement ligt aan het strand in Sperlonga. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Golfo di Gaeta en Bazzano. Daarnaast kun je ook Nationaal Archeologisch Museum van Sperlonga en Museo del Medioevo Ebraico Fondi bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Il Molo IJssalon en Maremoto Windsurf Center zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sperlonga
Meer appartementen in Sperlonga
Kaart
Via Cristoforo Colombo 300, Sperlonga, LT, 04029

In de buurt

  • Porto di Sperlonga
    Porto di Sperlonga
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Spiaggia di Ponente
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Torre Truglia
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Spiaggia di Levante
    9 min. wandelen - 0.7 km
  • Villa di Tiberio
    3 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Fondi-Sperlonga - 13 min. rijden

Restaurants

  • Ristorante Il tirreno sperlonga
    3 min. wandelen
  • virgilio grand hotel
    5 min. wandelen
  • Torre Truglia
    7 min. wandelen
  • Antico Caffè Trani
    8 min. wandelen
  • La Lanterna
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Vacanza Colombo?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Casa Vacanza Colombo inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 30 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 23.00 uur laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Vacanza Colombo uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Vacanza Colombo?

Dit appartement in Sperlonga ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van Spiaggia di Ponente, Porto di Sperlonga en Golfo di Gaeta. Ook Spiaggia di Levante en Torre Truglia liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen over Casa Vacanza Colombo