deze villa ligt aan het strand in Southbroom. San Lameer Golf Course en Southbroom Golf Course zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Trafalgar Marine Protected Area en Butterfly Valley-vlindertuin bezoeken. Ga voor waterpret zoals vissen en zwemmen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Southbroom
Een golfbaan, een buurtwinkel en een tuin verwelkomen je bij San Lameer Villa Rentals 10423. Houd je golfskills op peil bij deze villa met een driving range, golflessen en een golfclubhuis. Verwen jezelf met wellness, zoals aromatherapie, een manicure/pedicure of een body scrub. Maak gebruik van een fitnesscentrum en doe mee aan activiteiten zoals roeien/kanoën, vissen en kajakken. Naast een speeltuin en een bibliotheek, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Er zijn ook voordelen, zoals:
2 buitenzwembaden en een kinderzwembad met een waterglijbaan
Gratis fietsen ter plaatse, parkeerplaatsen ter plaatse en rookvrije accommodatie
Een paddleboard ter plaatse, een golfbuggy ter plaatse en geldautomaat/bankservice
Een tafeltennistafel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij San Lameer Villa Rentals 10423 zorgen voor veel comfort met airconditioning.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
Keukens, baby-/kinderbedden en kabelzenders
Gelijkaardige accommodaties
San Lameer Villa Rentals One Bedroom Standard 10416
Southbroom
San Lameer Villa Rentals One Bedroom Standard 10416
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: ZAR 500 per accommodatie per verblijf
Schadeborg: ZAR 1500 per verblijf
Administratieve toeslag: ZAR 600 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (beveiligd): ZAR 20 per dag
Voor een babybed worden kosten aangerekend
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en buitenverlichting
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Beschikt San Lameer Villa Rentals 10423 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij San Lameer Villa Rentals 10423?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost ZAR 20 per dag.
Hoe laat kan ik bij San Lameer Villa Rentals 10423 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij San Lameer Villa Rentals 10423 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat San Lameer Villa Rentals 10423?
Deze gezinsvriendelijke villa in Southbroom ligt aan het strand, op 2 km afstand van San Lameer Golf Course en Trafalgar Marine Protected Area. Marina Beach ligt op 4,2 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over San Lameer Villa Rentals 10423
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ryan
23 jan 2024
Positief: Netheid
Negatief: Communicatie
Peters experience
The property and the view were outstanding .Staff were friendly and helpful.The Resort is a winner.
My only complaint was the Wi Fi connection was a disaster ,.Constantly buffering .The TV was a smart TV so it relied upon the Wi Fi connection and the service was down 50% of the time.
However I do not go on holiday to watch TV and this is a problem with the Service Provider and not San Lameer.
Overall I had a lovely stay.
.