Maison Nanà ligt in het stadscentrum en vlak bij een treinstation in Sorrento. Jachthaven van Sorrento en Sorrento Lift zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Strand van Sorrento verkennen. Ook Piazza Tasso en Corso Italia zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Sorrento
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 126 min. rijden
Restaurants
Fauno Bar
8 min. wandelen
Bar del Carmine
7 min. wandelen
Bar Syrenuse
8 min. wandelen
Pizzeria Aurora
7 min. wandelen
Ristorante Pizzeria Tasso
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Maison Nanà
Bed & breakfast vlak bij Corso Italia
Maison Nanà bevindt zich dicht bij Piazza Tasso en Jachthaven van Sorrento en biedt een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een continentaal ontbijt (toeslag), hulp bij uitstappen/tickets en een bagageopslagruimte
Rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Maison Nanà hebben voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar van 8 tot middernacht (EUR 20 per dag)
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 09.30 uur: EUR 20 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Reisbedje
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
5 treden naar de ingang
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Meer
Klamboes
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Kluis
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen tot 4 jaar krijgen gratis ontbijt
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 20 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 20 per dag (op 100 meter afstand; open van 8 tot middernacht)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie IT063080C2WH8VMRAG
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Maison Nanà?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Maison Nanà?
Vandaag, 19 aug. 2026, kost een verblijf bij Maison Nanà van één nacht voor twee volwassenen op 17 sep. 2026 min. € 239, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Maison Nanà inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Maison Nanà uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Maison Nanà?
Deze bed & breakfast ligt in het centrum van Sorrento, op 10 minuten wandelen van Corso Italia en Piazza Tasso. Ook Sorrento Lift en Jachthaven van Sorrento liggen op 2 km afstand. Station Sorrento ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Sant'Agnello is het 24 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.