Geheel appartement

Casa Milena with private garden - My Rental Homes

Fotogalerie voor Casa Milena with private garden - My Rental Homes

Een moderne keuken met een eethoek, voorzien van een groot raam, een hanglamp en een flatscreen-televisie.
Een modern interieur met een witte muur, een potplant en een glazen plank.
Een eetgedeelte met een tafel voor vier personen, stoelen, een hanglamp en kunstwerken aan de wanden.
Een moderne woonkamer met een bank, een salontafel en een televisie. Er is een eethoek met stoelen en een tafel.
Een kleine keuken met een gasfornuis, oven en een roestvrijstalen spoelbak.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Casa Milena with private garden - My Rental Homes

  • Dit prachtige huis ligt op een strategische locatie in het hart van het stadscentrum, op slechts een paar minuten lopen van het openbaar vervoer, het treinstation en de belangrijkste toeristische attracties.

    De woning heeft 2 ingangen, de belangrijkste is direct van het condominium en de andere bevindt zich aan de achterkant van het huis, een mooie privébinnenplaats waar u een schommel voor de kleintjes en tuinmeubilair vindt om te genieten van fantastische maaltijden open of verfrissende drankjes.

    Casa Milena heeft 3 slaapkamers en 2 badkamers en biedt plaats aan maximaal 7 personen (een persoon op een extra bed). Het gehele appartement is op één niveau verdeeld.

    Om de ingang te bereiken moet je ongeveer 7 treden beklimmen. Bij binnenkomst van het pand vindt u een mooie woonkamer met een grote bank, een tv, een eetkamer voor maximaal 8 personen en een mooi balkon dat daglicht doorlaat om de hele omgeving te verlichten.

    De eerste slaapkamer heeft een tweepersoonsbed, een grote kledingkast, tv en toegang tot het balkon, een mooie goed ingerichte kamer met een bijzondere aandacht voor details.

    De tweede slaapkamer heeft 2 eenpersoonsbedden en een prachtig raam met uitzicht op de binnenplaats. De derde slaapkamer bevindt zich langs de gang, net voor de slaapkamer met 2 aparte bedden en heeft een eigen badkamer met een douche.

    Er is ook een zeer grote hoofdbadkamer met een inloopdouche.

    Casa Milena beschikt over een goed uitgeruste keuken, compleet met alle moderne apparatuur, om zelfgemaakte maaltijden fantastisch te maken, of gewoon een ontbijt in de ochtend.

    Er is de mogelijkheid om de auto in de buurt op een privéparkeerplaats te parkeren tegen een kleine meerprijs.

    Buurt en vervoer:
    Sorrento biedt een breed scala aan diensten, het is goed verbonden met andere toeristische resorts in de omgeving, zoals: de kust van Amalfi, de archeologische vindplaatsen van Pompeii en Herculaneum, Capri, Napels, bereikbaar per trein, bus of veerboot.
    De stad is grotendeels vlak, u vindt er een ruime keuze aan restaurants, bars en winkels en de stranden of de haven zijn te voet of comfortabel te bereiken met de lift.

    Afstanden:
    Napels: 50 km
    Positano: 18 Km
    Pompeii: 27 km
    Herculaneum: 40 Km

    Huurregels
    Een aanbetaling van 30% is vereist bij bevestiging; het eindsaldo is binnen 45 dagen voor de aankomstdatum verschuldigd.
    Minimum verblijf: 3 nachten
    Een borg van € 300 is vereist bij aankomst en wordt bij vertrek gerestitueerd, na aftrek van eventuele kosten in geval van schade.
    U kunt inchecken van 14:00 tot 20:00 uur; U dient voor 10:00 uur uit te checken.
    Eindschoonmaak: € 100
    Toeristenbelasting: € 3,00 per persoon, per dag

    Bijkomende kosten:
    Parkeren: € 15 per dag.
    Toeslag voor late check-in: van 21.00 uur tot 25.00 uur vanaf 23.00 uur: EUR 50
    Als huisregels worden genegeerd, zullen sommige sancties worden toegepast op basis van specifieke gevallen

    ondersteuning
    Wij zijn 24 uur per dag, 7 dagen per week beschikbaar op ons noodcontact dat bij het inchecken wordt verstrekt.
    We kunnen hulp en suggesties bieden voor allerlei interessante activiteiten, zoals excursies, boottochten, kookervaringen en nog veel meer.

    Functies en services:
    wisselstroom
    verwarming
    Wi-Fi
    balkon
    keuken
    Slaapbank
    wasmachine
    Strijkijzer en karton
    haardroger
    Douchecabine
    Lakens en handdoeken
    Tuinmeubilair

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt bij de zee in Sorrento. Jachthaven van Sorrento en Veerbootterminal van Positano zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Golf van Napels en Strand van Sorrento. Chiostro di San Francesco en Parco di Villa Fiorentino zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Sorrento
Meer appartementen in Sorrento
Kaart
Sorrento, Naples

In de buurt

  • Een weelderig groen bos met een stenen structuur, deels overwoekerd door begroeiing.
    Deep Valley of the Mills
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een overdekt terras met groene metalen stoelen en tafels, met uitzicht op een drukke straat met mensen en gebouwen.
    Piazza Tasso
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een levendige straat met historische gebouwen, een opvallende klokkentoren en voetgangers.
    Corso Italia
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een historisch gebouw met een centrale koepel en een gebogen entree, omlijst door een stenen boog.
    Cattedrale dei Santi Filippo e Giacomo
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een historisch stenen fort met een promenade aan het water, boten en weelderige begroeiing.
    Sorrento Lift
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Sorrento - 6 min. wandelen
  • Internationale luchthaven Napels (NAP) - 55 min. rijden

Restaurants

  • Fauno Bar
    5 min. wandelen
  • Bar del Carmine
    6 min. wandelen
  • Horse shoe Scottish pub
    7 min. wandelen
  • Bar Ercolano
    6 min. wandelen
  • Bar Syrenuse
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Milena with private garden - My Rental Homes?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Casa Milena with private garden - My Rental Homes inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Milena with private garden - My Rental Homes uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Milena with private garden - My Rental Homes?

Dit appartement ligt bij de zee, op 5 minuten wandelen van Deep Valley of the Mills en Corso Italia. Ook Piazza Tasso en Jachthaven van Sorrento liggen op een kwartiertje wandelen. Station Sorrento ligt op 6 minuten wandelen en naar S. Agnello is het 27 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Casa Milena with private garden - My Rental Homes

9,4

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful garden with easy check in.
3 nachten verbleven in mei 2026
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Review for stay from 21 September 2023 to 26 September 2023

Gran recuerdo de Sorrento Realmente muy muy bueno todo desde la recepcion hasta el último momentoGracias gran recuerdo de Sorrento Source: Airbnb
Van een partnersite

8/10 – Goed

Review for stay from 15 August 2019 to 20 August 2019

Bella vacanza. Ottima ospitalità Bella vacanza. Ottima ospitalità e appartamento pulito e curato in tutti gli ambienti. Posizione comoda al centro ma non vista mare. Unica pecca: uno di noi (eravamo in 7) ha dormito su un materassino gonfiabile anche se non è stato un problema, era comunque molto comodo e confortevole. Source: AirBnb