Antica Dimora Magi bevindt zich in Stadscentrum van Sorrento, een wijk in in Sorrento, en ligt vlak bij een treinstation en aan het water. Piazza Tasso en Piazzetta Capri zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Jachthaven van Sorrento en Veerbootterminal van Positano. Ook Corso Italia en Strand van Sorrento zijn zeker een bezoekje waard.Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals duiken, snorkelen en het maken van een rondvaart. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Sorrento
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 130 min. rijden
Restaurants
Horse shoe Scottish pub
2 min. wandelen
Ristorante The Garden "da Gennaro
2 min. wandelen
Bar Tasso
2 min. wandelen
Insolito Night & Day
3 min. wandelen
Il Duomo
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Antica Dimora Magi
Bed & breakfast met een chique stijl niet ver van Piazza Tasso
Antica Dimora Magi bevindt zich dicht bij Jachthaven van Sorrento en Strand van Sorrento en biedt een gratis continentaal ontbijt, dagelijks een gratis receptie en een terras. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant met Italiaanse gerechten, La Cazzarola, serveert brunch, lunch, diner en lichte maaltijden. Je kunt er genieten van een kindermenu. Naast een koffiebar/café en een tuin, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Valetparkeerservice, een shuttleservice van/naar de luchthaven en meertalig personeel
Conciërgeservice, bagageopslagruimte en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Hulp bij uitstappen/tickets, rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Antica Dimora Magi hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Beveiligd overdekt valetparkeren ter plaatse (EUR 25 per dag; inclusief in- en uitrijden)
Beveiligd overdekt lang parkeren ter plaatse (EUR 25 per dag)
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.00 uur
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
La Cazzarola
Dingen om te doen
Bubbelbad
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderstoel
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het water
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Tegelvloer in de kamer
Meer
1 gebouw
2 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Champagneservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Toegang via buitengalerij
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je wordt per shuttlebus naar de accommodatie gebracht. Contacteer de accommodatie hiervoor minstens 72 uur voor de reis via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Het ontbijt van deze accommodatie wordt 20 meter verderop geserveerd in een nabijgelegen restaurant.
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is in januari, februari, maart en december gesloten.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 110 per voertuig (enkele reis, voor maximum 2 personen)
Valetparkeerkosten: EUR 25.00 per dag (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor lang parkeren (overdekt): EUR 25.00 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT063080B4Z7VGFKDJ
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Magi House Antica Dimora Guesthouse Sorrento
Magi House Antica Dimora Guesthouse
Magi House Antica Dimora Sorrento
Magi House Antica Dimora Sorr
Magi House Antica Dimora
Antica Dimora Magi Sorrento
Antica Dimora Magi Bed & breakfast
Antica Dimora Magi Bed & breakfast Sorrento
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Antica Dimora Magi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Antica Dimora Magi?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Antica Dimora Magi van één nacht voor twee volwassenen op 8 apr. 2026 min. € 322, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 25.00 per dag. Lang parkeren is beschikbaar voor EUR 25.00 per dag.
Hoe laat kan ik bij Antica Dimora Magi inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Antica Dimora Magi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Antica Dimora Magi een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 110 per voertuig.
Waar staat Antica Dimora Magi?
Deze bed & breakfast ligt in Stadscentrum van Sorrento, op 5 minuten wandelen van Piazza Tasso en Corso Italia. Ook Jachthaven van Sorrento en Golf van Napels liggen op 10 minuten wandelen. Station Sorrento ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Sant'Agnello is het 29 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Antica Dimora Magi
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,6
Locatie
10
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 47 van 53 beoordelingen
10 - Uitstekend
47
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 53 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 53 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 53 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 53 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Daniel, Ottawa
Reisde met partner
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is an excellent boutique luxury B&B with impeccable service, unique architectural features, and modern comfort. I highly recommend this place
Daniel
6 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
JAGDISH
22 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great little hidden gem
Absolutely fabulous hotel. More of a b&b but the service and detail was fabulous. The hosts including the breakfast attendants we're absolutely incredible. A huge shout out to Emma and Rosanna. We went out of their way to make sure we had a good breakfast. Would definitely come back again.
JAGDISH
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Julio
19 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location amazing team
Great place to stay in Sorrento, well located in the heart of Sorrento near the port, restaurants, stores.
Incredible service from the team, would recommended always
Julio
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Meredith
Reisde met partner
16 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great stay. The staff were so kind and accommodating with our late arrival- communicating often. The included breakfast every morning had a lovely spread and coffee was made to order. Our room was spacious with plenty of drawers and closet space to unpack. We couldn’t have asked for a better location. It’s right in the middle of it all, but on a quieter side street so we got to sleep with the window open. I would highly recommend staying at this hotel when in Sorrento and hopefully will be able to return soon.
Meredith
6 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Dana
9 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing!!
I can't begin to say how much we enjoyed our stay at this hotel. It is stunningly beautify and incredibly well located and in addition to all that- the staff are amazing! There are so many shopping and dining options right outside your door andeverything you need is close by. The staff is absolute top notch and do everything they possibly can to make your stay amazing. We give our very highest recommendation for this hotel.
Dana
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Fernanda
26 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fernanda
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Katarina N
Reisde met een groep
24 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed here July 2023 and had such a great experience. The staff reached out by text to answer any questions we had before our trip. They helped us organize our taxi service to and from Naples airport and reached out to the car service when changes were made to our flight schedule. They even met us at the car drop-off point to walk us to the hotel.
The location is surrounded by shops and our favorite restaurants were right around the corner.
Staff was always helpful and friendly with anything we needed. They went above and beyond. We brought back roses from dinner that we left on our counter and found them placed in a bottle of water the next day in our room to preserve them by cleaning services.
The complimentary breakfast went above and beyond as well.
I can't say enough good things about our experience staying here.
Katarina N
7 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Trent
12 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely stay at this boutique hotel
Location cannot be beat! So easy to get everywhere. Very beautifully decorated and lovely breakfast each day included. The only thing I would mention is that the beds are extremely firm but we got used to it. Would definitely stay here again.
Trent
3 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Roy, West Covina
7 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Roy
4 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Gordon
6 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gordon
3 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Evert, Chatham
Reisde met partner
7 jul 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A wonderful spot with very friendly staff who will help you find your way. Its a gem in the middle of Sorrento, where we stayed 3 days to discover the Amalfi Coast. Sorrento the clever way to go if you want to miss the Zoo in June July in Positano. Breakfast amazing here, Raffaella helped us out with a private boat tour to see Amalfi , Positano, and swim in beautiful spots on the coast. Restaurants are nearby, and everything is walkable. The rooms are tastefully restored, with very luxury feel all round. Highly recommend, including the ACCADEMIA Gelateria around the corner, which is part of the ownership.
Evert
3 nachten verbleven in juni 2022
10/10 – Uitstekend
Maggie
6 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent stay in Sorrento
This little boutique hotel wan an absolute gem. Raffella, Juicy, Nicola and all the staff were accommodating, welcoming and warm. The property is a stunning old building, tastefully renovated, located in an excellent location. It’s clean, rooms are big and the breakfast is yummy. Would definitely recommend and will try to go back.
Maggie
2 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Georgia
Reisde met partner
24 jun 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful stay at this location. The staff were so friendly and helpful, and the suite is in the middle of old town sorrento. Its the perfect location! I highly recommend it and we will definitely return again :)
Georgia
4 nachten verbleven in juni 2022
8/10 – Goed
Tongel
20 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Review of Antica Dimora Magi
Great location and staff. But bed was not very comfortable sinking in the middle a little and creaking with every little movement. As the nights are very quiet, the creaking noises interrupt a good sleep.
Tongel
4 nachten verbleven in april 2022
8/10 – Goed
Ojiugo
Reisde met familie
15 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Like: The room was really cool and large. Space was nice and bathroom was spacious. Hotel was located in an easy to access area. Breakfast was provided for free.
Dislikes: For the price, I expected a few more things included/ service. The bed was made everyday but the towels were never replaced during our stay until we asked. Water was only complimentary on the first night. The bed was pretty hard but to each their own preference.
Ojiugo
4 nachten verbleven in april 2022
10/10 – Uitstekend
Ing-Marie
29 okt 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Det var en underbar frukost-buffé
Så god service, trevligt bemötande och så god buffé!
Ing-Marie
6 nachten verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
valerie
30 sep 2021
valerie
5 nachten verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Philip
Reisde met familie
26 jul 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Excellent location and great property overall
We had a great stay here and loved the convenience of being in the middle of town. The property is really nicely renovated with glass and stone and is very modern and historical mixed. We stayed in the split level loft and my daughter loved having her own space up there. The patio was nice also. You’ll need some bug spray in the evenings. But the outdoor space is really peaceful and pretty.
We would definitely stay here again.
Philip
5 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Keith&Denise, West Sussex
Reisde met partner
11 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Magi house is a perfect example of how to restore historical architecture with luxurious modern facilities in a sympathetic way whilst adding style and flair into the mix. A wonderful example to behold! Add to this the fact that we were looked after superbly by our hosts, you cannot do better than stay here.
From tourist guidance for local transport and places to visit, through to restaurant advise and of course, the excellent breakfast feast that awaits you each morning. Alfonso even took the time to walk us down to the lift in the cliff so that we could take a ferry trip over to Capri ! We have never been treated so well !
Keith&Denise
5 nachten verbleven in maart 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
9 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2020
10/10 – Uitstekend
Matthew
1 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Outstanding Experience!
We had an absolutely wonderful experience during our stay at the Magi House! Alfonso continued to go above and beyond during our weekend stay, from meeting us down the street to grab our bags, to providing a takeaway breakfast before opening hours due to a very early checkout! The continental breakfast is homemade daily and was phenomenal, the rooms were spacious for two people and very clean. The location could not be any better... if you are looking for a stay in the heart of Sorrento, don’t looking anywhere else besides here!
Matthew
2 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Raul
4 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Weekend
Det var en fantastisk weekend med sambon och ett par till. Hotellet var kanon bra, servicen kunde inte varit bättre. Rent och fint i centrala Sorrento.
2 min promenad från stora gågatan!
Raul
3 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Paulina
4 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastiskt mysigt och fint!
Helt fantastiskt hotel mitt i centrala Sorrento. Vi är supernöjda med allt från frukosten till all hjälp och tips kring våra utflykter. Rummen var väldigt fina och hotellet är underbart!
Paulina
3 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Karel
31 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nous y retournerons !
Alfonso à la réception était super aidant. Nous étions un peu perdu à notre arrivée car l’hôtel est un peu à l’extérieur de la grande artère. Par contre, une fois sur place, un gros WOW. Des les premiers pas dans le lobby, l’ambiance est agréable, rassurante, luxueuse et calme.
Nous avions la chambre Armita, tres spacieuse avec un balcon. A l’intérieur, cuisinière, frigo, congélateur et même une laveuse à linge. Pratique quand on est parti pour deux semaines. Un étage plus bas, il y a un espace spa avec une petite terrasse super tranquille. Un must quand on marche beaucoup les jours précédents. Bref, nous avons adoré notre expérience et le petit déjeuner du lendemain est tout fait maison. Un vrai coup de cœur pour nous
Karel
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Nicola, London
Reisde met partner
2 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel was amazing.. the staff Alfonso, Francesca and Maria were the loveliest people ever.. the room was beautifully designed with original wood ceiling and sconces on the walls and the bathroom was gorgeous. Spotlessly clean. And then we get to Maria. Every morning Maria puts on a breakfast spread that is all homemade pastries,tarts, frittatas and savoury delights.. they are wonderful.. she is so so lovely that you feel totally spoilt when you leave.. Alfonso arranger all of our trips during our stay and they were brilliant.. literally there is nothing bad about this hotel.. it literally is one of the nicest places we have ever stayed.. and the location th Sorrento is spot on as central to everywhere..