Aparthotel

R2 Cala Millor

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Restaurant
  • Buitenruimte
  • Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 121
inclusief belastingen en toeslagen
22 sep - 23 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Appartement, 1 slaapkamer

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoons zetelbed

Appartement, 2 slaapkamers (6 pax)

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 4 eenpersoonsbedden

Appartement, 1 slaapkamer, uitzicht op zee

  • Uitzicht op zee
  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden

Appartement, 2 slaapkamers, uitzicht op zee (6 pax)

  • Uitzicht op zee
  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 4 eenpersoonsbedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

R2 Cala Millor ligt vlak bij het strand in Son Servera. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Playa Cala Agulla en Punta de n'Amer. Daarnaast kun je ook Ajuntament De Son Servera en Museu Regional d'Artà bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Fantasy Park en Safari Zoo zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cala Millor
Meer aparthotels in Cala Millor
Kaart
C/ Vinya del Mar 3-5, Cala Millor, Son Servera, 07560

In de buurt

  • Kustlandschap met golven, een berg in de verte en gebouwen langs de kust.
    Playa Cala Millor
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Fantasy Park
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Cala Bona
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Punta de n'Amer
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • Platja de na Marins
    19 min. wandelen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Manacor - 26 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 62 min. rijden

Restaurants

  • Café Gavina
    5 min. wandelen
  • Moments Café
    4 min. wandelen
  • La Casita 2
    8 min. rijden
  • Juan - Steak house
    7 min. rijden
  • Burger King
    8 min. rijden

Over deze accommodatie

R2 Cala Millor

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • R2 Cala Millor biedt onder andere een terras.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), een lift en een automaat
    • Een kluis bij de receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij R2 Cala Millor hebben voorzieningen zoals kluisjes.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkuipen of douches en haardrogers
    • Televisies met satellietzenders
    • Balkons of terrassen, kitchenettes en koelkasten

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed

Kitchenette

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 12 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv met satellietzenders

Buiten

  • Balkon/terras
  • Terras

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Draagbare ventilator

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Automaat
  • Kluisje
  • Kluisje bij het onthaal
  • Receptie met beperkte tijden
  • Verduisterende gordijnen
  • Wekelijkse huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • 2 gebouwen
  • 34 units
  • 6 etages

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 14.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

De accommodatie is gesloten van 1 november tot 1 april.

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie No Registration ID
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij R2 Cala Millor?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij R2 Cala Millor?

Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij R2 Cala Millor van één nacht voor twee volwassenen op 22 sep. 2026 min. € 121, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij R2 Cala Millor inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij R2 Cala Millor uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat R2 Cala Millor?

Dit aparthotel ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Playa Cala Millor en Fantasy Park. Ook Cala Bona en Platja de na Marins liggen op 2 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.