Pula Golf Resort ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het vlonderpad in Son Servera. Verken de plaatselijke natuur bij Playa Cala Millor en Playa Cala Agulla. Fantasy Park en Safari Zoo zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Son Servera
Carretera Son Servera-Capdepera, km. 3, Son Servera, Mallorca, 7550
In de buurt
Playa Cala Millor
9 min. rijden - 7.0 km
Playa de Muro
34 min. rijden - 44.2 km
Strand van Alcúdia
40 min. rijden - 48.7 km
Pula Golf
2 min. wandelen - 0.2 km
Playa Cala Agulla
14 min. rijden - 14.5 km
Lokaal vervoer
Station Manacor - 19 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 65 min. rijden
Restaurants
Sa Punta
8 min. rijden
La Cabaña
8 min. rijden
Janet & Johns
7 min. rijden
Panetosto
8 min. rijden
Restaurant L'Oliva
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Pula Golf Resort
Hotel met een chique stijl niet ver van Playa Cala Millor
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, bagageopslagruimte en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Pula Golf Resort hebben voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Balkons of terrassen, koelkasten en vaatwassers
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Bioscore Sustainability, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Luisterhulpmiddelen
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
2 gebouwen
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Herbruikbaar tafelgerei
Open haard in de lobby
Ramen met dubbelglas
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Afwasmachine
Beperkte roomservice
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Minibar
Oven
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 08.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn in januari, februari, maart, november en december gesloten:
De spa
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.83 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.41. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.65. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 20 voor volwassenen en EUR 20 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 80 per persoon
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 80
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Petit Hotel Ses Cases Pula Son Servera
Petit Hotel Ses Cases Pula
Petit Ses Cases Pula Son Servera
Petit Ses Cases Pula
Pula Golf Resort Son Servera
Pula Golf Resort
Pula Golf Son Servera
Pula Golf Resort Son Servera, Spain - Majorca
Pula Golf Resort Hotel
Pula Golf Resort Son Servera
Pula Golf Resort Hotel Son Servera
Veelgestelde vragen
Beschikt Pula Golf Resort over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Pula Golf Resort?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Pula Golf Resort inchecken?
Inchecken kan vanaf: 08.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Pula Golf Resort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Pula Golf Resort een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 80 per persoon.
Waar staat Pula Golf Resort?
Dit wellness hotel in een landelijke omgeving bevindt zich op enkele stappen van Pula Golf en op 5 km van Església de Sant Joan Baptista en Ajuntament De Son Servera. Ook Iglesia Nova en Sa Marjal liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Pula Golf Resort
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
7,8
Locatie
8,2
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 23 beoordelingen
10 - Uitstekend
8
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 23 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 23 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 23 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 23 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Jose, Nieuwstadt
14 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfecte locatie met veel service!
Locatie voor golfers:perfect. Hotelpersoneel hartelijk.
Jose
5 nachten verbleven in oktober 2017
6/10 – Redelijk
Jeffrey, Airdrie
11 aug 2025
Positief: Voorzieningen
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Air conditioning system is very old and did not work in our room. Our stay was during August and the upper loft of the room was so hot, sleeping was impossible. Since there is no front desk support at night we could not get this corrected until the next day. A sleepless night to start our vacation was a bad start to our stay.
Jeffrey
6 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
hector, tlaq
Reisde met familie en kleine kinderen
3 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy bien topo pero como la mayoría de estas haciendas no tienen elevador y difícil subir maletas pesadas pero todo excelente
hector
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Christian
Zakenreiziger
30 jul 2025
Positief: Personeel en service
Christian
4 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Tim
28 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tim
4 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Sarah Tanja
22 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super Golfunterricht
Sehr leckeres Essen
Sarah Tanja
7 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Dag Sigvard
Reisde met familie
24 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Trivelig servicepersonal. Perfekt plassering på golfbanen inkl. golf i hotelloppholdet. Frokost som som burde värt bedre.
Dag Sigvard
1 nacht verbleven in januari 2024
8/10 – Goed
Nick
13 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Still great but in need of a bit of TLC
We have visited Pula on a number of occasions and love its family home feel and great food. No change here.
However, the accommodation, particularly in the main finca, which was always slightly shabby chic is now feeling a bit tired and would benefit from some updating and TLC.
Despite this i know we will be back again and again
Nick
7 nachten verbleven in juni 2023
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
29 jul 2019
Negatief: Voorzieningen
golf au pied du site, le buffet du petit déjeuner plutôt diversifie et frais hors jus de fruit en bouteille, avec la possibilité de le prendre en terrasse
mais logement non conforme au attentes et aux photos du site.
nous avons été loges dans les appartements privatifs qui jouxte le golf et non dans la bâtisse qui abrite les suites
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Astor
26 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pula Golf Resort -mycket golf för pengarna!
Det blev en mycket bra vistelse för mig och min golfkompis, februari 2019, trots miss vid vår ankomst; de hade glömt att lägga ut nycklar vid vår sena ankomst och vi tvingades övernatta på soffor i ett gammalt klubbhus första natten med alla kläder på, (kallt!). Detta kompenserades med fri golfbil alla speldagar + en flaska cava; bra kompensation! Banan är trevlig och utmanande trots att så gott som alla tees var framflyttade, vi spelade från gul, men det var oftast blå tee som gällde. Alla i personalen var jättetrevliga, mycket bra frukost med möjlighet att beställa lite småvarmt som scrambled egg och bacon, mm. Enda minuset var det höga prisläget i restaurang och shop. En vanlig 33 cl öl kostade 3€ att köpa med ut på banan, en vanlig Spagetti Bolognese 13€, inget halfway house. Men ändå, en bra bana med trevlig och utmanande hål, (design Olazabal) och bra driving range. (Europatouren har gått här 8 gånger, en av segrarna Robban Karlsson.) Anläggningen ligger dock lite utslängd, 6-7 mil från Palma flygplats, ingen by/stad att gå och strosa i. En kväll tog vi en taxi (10€) till staden Arta för att äta middag och köpa öl och vatten; om vi hade varit här lite senare på våren hade vi nog valt att beställa taxin till badorten Cala Millor med större utbud av restauranger. Vi hade valt boende med Unlimited Golf included - ett bra alternativ för alla spelsugna svenskar på våren. Boendet mycket bra med kylskåp, köksutrustning och uteplats. Inga problem att spela extra 9 el 18 hål.
Astor
5 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
31 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Et resort med til til golf
Personalet var utrolig søde, der var en dejlig morgenmad med i vores værelse. og så ligger det bare et dejligt sted, med kort afstand til den nærmeste by og strand.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Mick, london
8 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Golfing holiday
We had the most amazing golf holiday in Pula golf we were there 2 years ago and loved it but this time it was even better with many new features added and the work goes on with a new restaurant and more suites being built in the same style as the beautiful stone built hotel.
Every night we dined in the beautiful surroundings of the candlelit terrace garden with the most stunning food from the new young chef.
All the waiters were very friendly and courteous and the golf course was in excellent condition. We could not fault this holiday resort and can’t wait to go back next year.
Mick and Donna
Mick
4 nachten verbleven in juni 2018
8/10 – Goed
Heiko, Schwabach
17 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Golfurlaub im März
Sehr schöne Anlage mit freundlichem Personal. Besonders zuvorkommend waren die Mitarbeiter an der Golfanmeldung und Sandra an der Hotelrezeption. Frühstück super und am Abend kleine aber feine Speisekarte. Suiten im Hotel mit sehr viel Charme. Neu gebaute Suiten moderner und mit Küchenzeile. Golfplatz in gutem Zustand. Fordernd aber fair für jedes Hcp. Wir kommen wieder...
Heiko
7 nachten verbleven in maart 2018
10/10 – Uitstekend
Heikki
14 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perhegolffia tyylillä
Erittäin rentouttava golfreissu huippupuitteissa-Pulaan on aina mukava palata. Uudet huoneistot tyylikkäitä ja hyvin varusteltuja.
Heikki
3 nachten verbleven in september 2017
10/10 – Uitstekend
Constantino
23 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Constantino
5 nachten verbleven in augustus 2017
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
23 aug 2017
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Die Anlage wäre wunderschön, wenn sie besser gepflegt würde... Zur Zeit ist eine grosse Baustelle auf der Anlage mit dem Neubau von Appartements und einem Restaurant...
Geverifieerde reiziger
14 nachten verbleven in juli 2017
8/10 – Goed
Andy
5 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Friendly, small and private.
Pula Golf is a beautiful small hotel and golf course next door to the much larger and more modern Pula Suites. We booked for the old Finca charm. Be aware that there are now newer apartments which we were placed into after a 'booking error'. These appartments are very nice but not what we booked.
The hotel has a delightful private garden pool that the children loved. It is warmer than the neighbouring Suites pool but smaller.
Breakfast was excellent. Local breads, fruits, meats and cheese with eggs if you wish.
Some building work is going on right now - should be very nice when done - and was not too disruptive for us.
Andy
7 nachten verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
Lone
30 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
hyggeligt golf resort
Hyggeligt og venlig atmosfære i gammelt og rustikt hotel, midt på golfbanen
Lone
8/10 – Goed
Bettina, Zürich
13 feb 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr schönes und geschmackvoll eingerichtetes Hotel. Sehr freundliches Personal. Gute Küche. Wir werden dieses Hotel gerne für einen weiteren Golfurlaub buchen.
Bettina
10/10 – Uitstekend
Jane
13 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely hotel with lots of charm
The hotel was an old manor house with lots of character but with all mod cons but was a little quirky but we loved that as it added to the charm. We had a suite which was lovely with the bedroom upstairs and lounge area and bathroom downstairs. It was very peaceful and quiet but this suited us as we were looking for a relaxing holiday on a golf course. If you are looking for entertainment every night then this is not the hotel to choose though there was enertainment on the hotel next door which we went to on a couple of accasions.The golf course was very good. All the staff that we came in to contact with were very helpful and friendly. Overall a lovely place to stay -
Jane
8/10 – Goed
Marc, Ipsach
29 sep 2015
Positief: Netheid
Schöne alte Finca mit Golfplatz
Schöne alte Finca (Baujahr 1581). Leider sehr ringhörig. Kleine Schäden im Zimmer wurden nicht ersetzt (Badtuchstange abgefallen, Flackern der Neonröhre). Umgebung etwas in die Jahre gekommen und nicht mehr so gepflegt. Frühstück sehr gut, Personal freundlich. Der Chef dürfte etwas freundlicher sein. Er hat die Gäste meistens gar nicht begrüsst.
Marc
6/10 – Redelijk
Urs, Zurich
22 aug 2014
Positief: Netheid, comfort kamer
Directly at the Golf course
Not sure how Pula is rated 5*. Too expensive if one in not a golf player. Breakfast ok, very spanish with nice crispy bread.
Urs
6/10 – Redelijk
Brigitte, Zurich, Switzerland
19 aug 2014
Positief: Netheid, comfort kamer
Hotel does not meet the 5*
One can hear the main road. It is located directly on the golf court, super practical! Within 5 minutes by car you can reach the beach and many nice restaurants as well as 3 more golf courses. Hotel is dark, breakfast spanish, good. Not too well maintained.