Beautiful apartment for 3 guests with WIFI, TV and balcony
Beschrijving van de accommodatie
Alpenapart Saphir is een vakantieappartement in het district Windau in Sölden, Oostenrijk. Het gebouw werd in 2009 gebouwd en biedt een comfortabel alpien verblijf. De ligging op slechts 900 meter van het centrum van Sölden plaatst gasten dicht bij de voorzieningen van de stad, terwijl zij tegelijkertijd in een rustige woonwijk verblijven. Het appartementencomplex is speciaal uitgerust voor wintersporters met een aparte skiruimte en een skischoenendroger.
Buitenruimtes
De omgeving van Alpenapart Saphir wordt gekenmerkt door het adembenemende berglandschap van de Oostenrijkse Alpen. Het skigebied ligt slechts 150 meter verderop, wat het een ideale uitvalsbasis maakt voor wintersporters.
Praktische informatie
Wi-Fi is beschikbaar tijdens het verblijf. Het gebouw beschikt over een aparte skiruimte en een skischoenendroger. Parkeerplaatsen ter plaatse zijn beschikbaar. Het eigendom accepteert geen groepen. De accommodatie is het hele jaar door toegankelijk voor gasten die zowel winter- als zomeractiviteiten willen ondernemen.
Afstanden en bezienswaardigheden
Een winkel bevindt zich op 200 meter; een supermarkt is bereikbaar binnen 500 meter. Een restaurant en bakkerij liggen beide op 200 meter van het appartement. De bushalte "Sölden Haus Bella Vista" bevindt zich op 350 meter; het treinstation "Ötztal Bahnhof" ligt op 38,9 kilometer.
Een binnenzwembad is bereikbaar op 1,1 kilometer; het Aquapark "Freizeitarena Ötztal" biedt verdere recreatiemogelijkheden in de regio. De bergbaan, skilift en pistes liggen alle binnen 150 meter; de langlaufloipe bevindt zich op slechts 30 meter van het appartement. De beroemde Gaislachkoglbahn bergbaan is eveneens bereikbaar binnen 150 meter.
Voor zomergasten bieden de gletsjers Rettenbachferner en Tiefenbachferner op 14 kilometer afstand de unieke mogelijkheid van zomerskiën. Het Ötztal Fun Park biedt aanvullend entertainment voor gasten van alle leeftijden. Een 9-holes golfbaan is beschikbaar in Mieming op 60 kilometer afstand; tennisfaciliteiten zijn eveneens in de regio bereikbaar.
De stad Innsbruck ligt op 84 kilometer en biedt een rijke culturele en stedelijke ervaring. Wandelingen, bergwandelingen, klimmen, fietspaden, mountainbikeroutes, paragliding, paardrijden en vissen zijn allemaal beschikbaar tegen de spectaculaire achtergrond van de Tiroler Alpen.
===== ACCOMMODATIE BESCHRIJVING ===== Indeling van de accommodatie
Het vakantieappartement "Rubin" heeft een oppervlakte van 27 m² en is gelegen op de tweede verdieping. Het biedt plaats aan maximaal 3 gasten en beschikt over 1 slaapkamer en 1 badkamer. De slaapkamer is ingericht met een tweepersoonsbed. De keuken en woonkamer vormen een open ruimte met een eettafel en een slaapbank, met directe toegang tot het balkon. De badkamer is voorzien van een douche en toilet.
Voorzieningen
De keuken beschikt over een vaatwasser, magnetron, 4 keramische kookplaten, waterkoker en elektrisch koffiezetapparaat. De woonkamer is uitgerust met een televisie met kabelverbinding. Het appartement heeft vloerverwarming en beschikt over gratis Wi-Fi.
Overige informatie
Het vakantieappartement is voorbehouden aan niet-rokers. Een rookmelder is aanwezig. Wanneer minder dan het maximale aantal gasten verblijft, zijn niet alle wooneenheden beschikbaar voor gebruik.
The following might be to be paid extra: Borgsom in contanten, Late Aankomst, Toeristenbelasting.
dit appartement ligt in Sölden. Skigebied Hochsölden en Skigebied Obergurgl-Hochgurgl zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Ötztaler Roofvogels Park en Glacier Express-kabelbaan zijn ook een bezoek waard. In de buurt is genoeg te doen. Zorg dus dat je tijd vrijmaakt voor een bezoek aan een kuuroord/spa of voor een outdooractiviteit, zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Sölden
Zijn huisdieren welkom bij Beautiful apartment for 3 guests with WIFI, TV and balcony?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beautiful apartment for 3 guests with WIFI, TV and balcony inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beautiful apartment for 3 guests with WIFI, TV and balcony uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beautiful apartment for 3 guests with WIFI, TV and balcony?
Dit appartement in Sölden ligt vlak bij Ötztaler Ache en Gaislachkogl I Ski Lift. Ook Höfer - Böden Loipe en Freizeit Arena liggen op een kwartiertje wandelen.