Pension Ohno

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad

Over deze buurt

Pension Ohno ligt in Sobetsu. Geniet van de prachtige natuur bij Toyameer en Shikotsu-Toya National Park. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Sobetsujohokanai en Rusutsu Resort. Bosmuseum van Toyako en Koganeyu zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sobetsu
Kaart
56 2 Sobetsuonsen Sobetsucho, Sobetsu, Hokkaido Prefecture, 052-0103

In de buurt

  • Shikotsu-Toya National Park
    Shikotsu-Toya National Park
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Toyameer
    Toyameer
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Onsen van Toyako
    Onsen van Toyako
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Rusutsu Resort
    Rusutsu Resort
    50 min. rijden - 41.5 km
  • Toyako Onsen
    6 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Toya - 15 min. rijden
  • Luchthaven New Chitose (CTS) - 93 min. rijden

Restaurants

  • でめきん食堂
    2 min. rijden
  • Blossom Coffee
    18 min. wandelen
  • 波の音
    2 min. rijden
  • 岡田屋
    2 min. rijden
  • The 洞爺
    9 min. wandelen

Over deze accommodatie

Pension Ohno

  • Hotel vlak bij Toyameer
  • Pension Ohno bevindt zich vlak bij Toyako Onsen en heeft veel te bieden.
  • Andere voordelen zijn:
  • Een binnenzwembad

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Dingen om te doen

  • Binnenzwembad

Gezinsvriendelijk

  • Binnenzwembad

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken

Veelgestelde vragen

Beschikt Pension Ohno over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.

Hoe laat kan ik bij Pension Ohno inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Waar staat Pension Ohno?

Dit hotel in Sobetsu ligt op 2 km afstand van Onsen van Toyako en Toyameer. Ook Toyako Onsen en Usuzanfunka-herdenkingspark liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

9,2

Fantastisch