Particuliere eigenaar
IWANKE
Lodge in Sobetsu, in de buurt van Toyameer
Fotogalerie voor IWANKE





Beoordelingen
7,8 op 10 –
Goed
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 311
10 mrt - 11 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Cocoa
Hotel Cocoa
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Schoonmaakservice
- Keuken
8.6 van 10, Uitstekend, 365 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Registratienummer van de accommodatie M010037071
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
IWANKE Lodge
IWANKE Sobetsu
IWANKE Lodge Sobetsu
Over deze buurt

71-16 Sobetsuonsen, Sobetsu, Hokkaido, 052-0103
In de buurt
Shikotsu-Toya National Park1 min. wandelen - 0.0 km
Toyameer16 min. wandelen - 1.4 km
Onsen van Toyako19 min. wandelen - 1.7 km
Rusutsu Resort43 min. rijden - 34.9 km- Toyako Onsen3 min. rijden - 3.3 km
Lokaal vervoer
- Station Toya - 17 min. rijden
- Luchthaven New Chitose (CTS) - 101 min. rijden
Restaurants
- Cafe Mt.usu
- でめきん食堂2 min. rijden
- 岡田屋3 min. rijden
- Mogmog3 min. rijden
- Blossom Coffee2 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over IWANKE
Beoordelingen
7,8








