Doe nieuwe energie op in dit vakantieappartement direct aan zee.
Dit appartement is perfect voor een ontspannen vakantie aan zee. Je geniet niet alleen van een prachtig uitzicht op de blauwe Adriatische Zee, maar je hebt ook alle voorzieningen die je nodig hebt voor een zorgeloze vakantie. Leun achterover op de comfortabele bank met een kopje koffie, stream de nieuwste series of bereid verse vis en zeevruchten in de keuken.
Je terras is de ideale plek om te ontspannen en tot rust te komen. Of je nu rustig ontbijt, je onderdompelt in je vakantie lectuur of proost met een glas wijn terwijl de zon in de zee zakt, hier bepaal je het tempo van je dag.
Je woont in het kleine kustdorp Klek, op een steenworp afstand van de zee, waar je kunt zwemmen, op het strand kunt liggen of een ontspannende wandeling langs de baai kunt maken. In het dorp zelf kun je wandelen door de baai omringd door olijfgaarden, de lokale keuken proeven in eenvoudige restaurants of genieten van verschillende watersporten op de stranden. Dankzij de ligging vlakbij de haven van Ploe is Klek ideaal voor excursies, bijvoorbeeld naar de stadsmuren van Ston, de delta van de Neretva of voor een dagtocht naar Dubrovnik.
dit appartement ligt aan het water in Slivno. Bezoek Grgić Wijngaard en Matusko Wijnmakerij als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Strand van Neum en Jezero Vlaška. Bekijk onze reisgids voor Slivno
Mostar (OMO-Internationale luchthaven Mostar) - 77 min. rijden
Restaurants
Konoba pod maslinom
17 min. rijden
Deak Coffee & Wine Bar
6 min. rijden
Caffe Bar Lungo Mare, Neum
9 min. rijden
Winery Rizman
9 min. rijden
Edivo Winery
21 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Beach front apartment in Klek with WiFi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beach front apartment in Klek with WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beach front apartment in Klek with WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beach front apartment in Klek with WiFi?
Dit appartement ligt aan het water, op 4 km van Pelješac Brug en op 10 km afstand van Waterpoloterrein en Strand van Neum. Katholieke kerk van Sint-Anna ligt op 18,2 km.