dit appartement ligt in Sligo in het stadscentrum. Bezoek Cathedral of Immaculate Conception en Yeats Memorial Building, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Quayside-winkelcentrum en O'Connell Street (winkelstraat). The Model en The Niland Gallery zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sligo
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Checkin 16:00-22:00
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
700505
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Stay in Central Sligo Walk to Rail, Cafes + Shops?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Stay in Central Sligo Walk to Rail, Cafes + Shops inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Stay in Central Sligo Walk to Rail, Cafes + Shops uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Stay in Central Sligo Walk to Rail, Cafes + Shops?
Dit appartement ligt in het centrum van Sligo, op 5 minuten wandelen van Quayside-winkelcentrum, Kathedraal van Sligo en Cathedral of Immaculate Conception. Ook Church of St. John the Baptist en Hawks Well Theater liggen op 10 minuten wandelen. Sligo Mac Diarmada Station ligt op maar 2 minuten wandelen.