Gehele woning

Cozy holiday home near forest and beach

Fotogalerie voor Cozy holiday home near forest and beach

Een gezellige woonkamer met een open haard, een bank, een televisie en een eethoek.
Een woonkamer met een leren bank, een leren fauteuil, een houten salontafel, een boekenkast en een groot raam met gordijnen.
Een kustlandschap met een zandstrand, een betonmuur en een verre oeverlijn met gebouwen.
Een keuken met een bakoven, houten keukenkastjes en een raam.
Een eetgedeelte met een tafel voor vier personen, houten stoelen, een ladder en uitzicht op zee door een glazen deur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers1 badkamer76 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cozy holiday home near forest and beach

  • Dit rustig gelegen vakantiehuis van 76 m² is ideaal voor een ontspannen verblijf dicht bij het water. Vanuit zowel het terras als de woonkamer is er zeezicht over de Kleine Belt, wat de hele dag door een bijzondere sfeer geeft. Het huis heeft 3 slaapkamers en in totaal 6 slaapplaatsen.



    De keuken is nieuw en open naar de tv- en woonkamer, waardoor samen zijn centraal staat. De houtkachel zorgt voor extra gezelligheid op koelere dagen, terwijl vloerverwarming in zowel keuken als badkamer comfort biedt het hele jaar door. Een grote vide is ideaal voor oudere kinderen.



    De inrichting is functioneel en uitnodigend, met focus op rust en gezamenlijke momenten. De drie goede slaapkamers bieden ruimte voor zowel familie als vrienden, en de indeling maakt het huis geschikt voor korte én langere verblijven.



    De omgeving wordt gekenmerkt door rust, natuur en de nabijheid van zee. Het kindvriendelijke strand ligt op slechts 200 meter afstand en nodigt uit tot zwemmen, strandplezier en wandelingen langs het water.



    De Kleine Belt biedt prachtige uitzichten, wisselend licht en een rijk dierenleven, wat het gebied aantrekkelijk maakt in elk seizoen. Er zijn goede mogelijkheden voor fietstochten, uitstapjes en ontspannen dagen aan de kust, waar het tempo vanzelf lager ligt. Energie (stroom) is niet inbegrepen in de prijs en moet worden betaald naar verbruik op basis van de meterstand. Zie de prijs per kWh bij het boeken. De afrekening vindt pas plaats na het verblijf.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Stereo-installatie
  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Patio
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 76 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

100% refund if reservation is cancelled at least 30 days before the arrival date 50% refund if reservation is cancelled at least 14 days before the ar
Accommodation is not suitable for groups of young people.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Elektriciteitstoeslag: EUR 0.68 per kWh

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie none
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis bevindt zich in Grønninghoved Strand, een wijk in Sjølund, en ligt bij de zee. Bezoek culturele hoogtepunten Marianne Stilling en Godset. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals De Geografische Tuinen en Luftkastellet. Stenderuphagelejren en Nicolai voor Kinderen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sjølund
Meer vakantiehuizen in Sjølund
Kaart
Sjølund

In de buurt

  • Skamlingsbanken
    7 min. rijden - 6.4 km
  • Fjaellebroen
    9 min. rijden - 7.4 km
  • Bunker Golf
    12 min. rijden - 10.5 km
  • Sdr. Bjert Kerk
    13 min. rijden - 12.0 km
  • Marianne Stilling
    16 min. rijden - 13.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Kolding - 20 min. rijden
  • Billund (BLL) - 61 min. rijden

Restaurants

  • Vonsild Pizza
    14 min. rijden
  • Brødremenighedens Hotel
    16 min. rijden
  • Restaurant Baade Og
    12 min. rijden
  • Restaurant Flammen
    16 min. rijden
  • Den Gyldne Hane
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cozy holiday home near forest and beach?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Cozy holiday home near forest and beach inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cozy holiday home near forest and beach uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Cozy holiday home near forest and beach?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Grønninghoved Strand, op 2,2 km van Skamlingsbanken en op 10 km afstand van Fjaellebroen en Sdr. Bjert Kerk. Ook Bjert-Skulptur en Bunker Golf liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Cozy holiday home near forest and beach

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Aussergewöhnlich schönes Ferienhaus.

Aussergewöhnlich schönes Ferienhaus. Wir haben uns sehr wohl gefühlt !