Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCNT123456789012345678123ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXY4, HUTB-006043
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze chalet ligt in Sitges. Verken de plaatselijke natuur bij Playa de San Sebastián en Playas de Sitges. Bekijk onze reisgids voor Sitges
Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 36 min. rijden
Restaurants
Saffron Mediterranean Bistrot
15 min. wandelen
Bar La Era
17 min. wandelen
La Taberna del Puerto
19 min. wandelen
Bar-hostal Bonanza
18 min. wandelen
La Caleta
17 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa in Sitges |Pool|Jacuzzi|BBQ|Views|AC|12P?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Villa in Sitges |Pool|Jacuzzi|BBQ|Views|AC|12P inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa in Sitges |Pool|Jacuzzi|BBQ|Views|AC|12P uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa in Sitges |Pool|Jacuzzi|BBQ|Views|AC|12P?
Deze chalet in Sitges ligt op 2 km afstand van Playa de San Sebastián, Haven van Aiguadolc en Platja d'Aiguadolç. Ook La Caleta en Ponts Beach liggen op 2 km afstand. Station Sitges ligt op 27 minuten wandelen.
Beoordelingen over Villa in Sitges |Pool|Jacuzzi|BBQ|Views|AC|12P