Breng een ontspannen vakantie door in dit moderne vakantiehuis met zwembad en whirlpool.
Dit huis maakt indruk met zijn moderne industriële stijl met zichtbeton, strakke lijnen en minimalistisch design. Hier woon je in een buitengewone ambiance die stedelijke loft flair combineert met rustieke elementen zoals hout en metaal. Het gerichte gebruik van lichtbronnen en het sobere kleurenconcept creëren een kalme, stijlvolle sfeer die ideaal is voor iedereen die van heldere vormen en modern wonen houdt.
Het grote perceel nodigt je uit om op elk moment te vertoeven: spring 's ochtends meteen in het zwembad voor een verfrissende duik en ontspan daarna met een koel drankje terwijl je kinderen de buitenspeeltoestellen uitproberen.
Verken het vredige, groene heuvellandschap rond Vurot tijdens wandelingen of fietstochten door weilanden, bossen en kleine dorpjes. Ontdek het stadje Petrinja, met zijn charmante pleintjes, cafés en regionale flair, dat uitnodigt tot een ontspannen wandeling. Ga op excursie naar de nabijgelegen rivieren of geniet van de rust van de natuur voor de deur. Als je geïnteresseerd bent in cultuur, kun je dagtochten maken naar de historische stad Sisak of zelfs naar Zagreb.
dit vakantiehuis ligt aan een rivier in Sisak. Bezoek Franje Tudmana-park en Oude Brug, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Gradski-park en Natuurpark Lonjsko Polje. Bekijk onze reisgids voor Sisak
Beschikt 3 bedroom nice home in Vurot over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij 3 bedroom nice home in Vurot?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 3 bedroom nice home in Vurot inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 3 bedroom nice home in Vurot uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 3 bedroom nice home in Vurot?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een rivier, op 15 km afstand van Franje Tudmana-park, Oude Brug en Sport- en Recreatiecentrum van Sisak. Ook Gradski-park en Engleski-park liggen op 40 km afstand.