Le Chen Miiya Hotel ligt in Mittakpheap, een wijk in Sihanoukville. Bezoek Rotonde met Gouden Leeuwen en Vuurtoren van Koh Rong Sanloem, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Ream National Park en Serendipity Beach. Bekijk onze reisgids voor Sihanoukville
Overweeg een verblijf bij Le Chen Miiya Hotel en geniet van een poolbar, een droogkuis/wasserijservice en een open haard in de lobby. Naast een restaurant genieten gasten ook van gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een binnenzwembad en een buitenzwembad
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een 24-uurs receptie en rookvrije accommodatie
Een lift, een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
De 100 kamers bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen, naast extra's zoals minibars en gratis flessenwater.
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Le Chen Miiya Hotel?
Vandaag, 30 okt. 2026, kost een verblijf bij Le Chen Miiya Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 13 nov. 2026 min. € 30, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Le Chen Miiya Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Le Chen Miiya Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Le Chen Miiya Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Le Chen Miiya Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 20 per voertuig.
Waar staat Le Chen Miiya Hotel?
Dit hotel ligt in Mittakpheap, op 15 minuten wandelen van Samudera Supermarkt, Rotonde met Gouden Leeuwen en Phsar Leu-markt. Ook Serendipity Beach en Sokha Beach liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Le Chen Miiya Hotel
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 2 beoordelingen