dit appartement ligt in Siglufjörður. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Skarðsdalsskógur en Birdland Tentoonstelling. Daarnaast kun je ook Herring Era Museum en Haringtijdperk Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Centrum voor IJslandse Volksmuziek en Museum Pálshús zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Siglufjörður
Dit appartement beschikt naast een wasserij over gratis parking. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, microgolfoven en vaatwasser. Het entertainment wordt verzorgd door een smart-tv met digitale zenders, terwijl een wasmachine en een eetruimte voor nog meer comfort zorgen.
Elke smart-tv van 50 inch heeft digitale zenders. In dit appartement in Siglufjörður is wifi gratis. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Diepvriezer
Keukeneiland
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Entertainment
Smart-tv van 50 inch met digitale zenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Gagginn Siglo Apartment
Gagginn Siglo Siglufjörður
Gagginn Siglo Apartment Siglufjörður
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Gagginn Siglo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Gagginn Siglo inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gagginn Siglo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Gagginn Siglo?
Dit appartement in Siglufjörður ligt op 10 minuten wandelen van Siglufjörður Church, Herring Era Museum en Jachthaven van Sigló. Ook Haringtijdperk Museum en Centrum voor IJslandse Volksmuziek liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.