Het strandpark Lübeck Bay wordt gekenmerkt door prachtige huizen in Scandinavische stijl en ligt onder het Hansa Park.
Het moderne en zeer goed uitgeruste vakantieappartement "Findus" biedt pure ontspanning, zowel in de zomer als in de winter. Het appartement bevindt zich op de begane grond in een gebouw met in totaal vier appartementen. Het terras, met gedeeltelijk uitzicht op zee, nodigt uit tot idyllische momenten en prachtige zonsondergangen. Saunaliefhebbers kunnen op elk moment gebruikmaken van de sauna die in de badkamer is geïntegreerd.
Op circa 70 vierkante meter vindt u een ruime woon-/eetkamer met een pelletkachel en een open keuken, twee slaapkamers en een badkamer met eigen sauna.
De keuken, grenzend aan de woon- en eetkamer, is zeer goed uitgerust en laat niets te wensen over.
De eerste van de twee gezellige en smaakvol ingerichte slaapkamers heeft een tweepersoonsbed met boxspring, en de tweede slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden met boxspring.
De moderne badkamer, compleet met ligbad, douche en geïntegreerde sauna, biedt volop ruimte om te ontspannen!
Als u het linnenpakket boekt, zijn de bedden bij aankomst opgemaakt.
Elektriciteit wordt berekend op basis van verbruik (€0,60 per kWh). Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Sierksdorf. Ostsee Therme in Scharbeutz en Strandgrün Golf & Spa Resort Timmendorfer Strand zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Hansapark en SEA LIFE Timmendorfer Strand bezoeken. Grömitzer Welle en Zoo Arche Noah zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sierksdorf
Luchthaven van Lübeck (LBC), Duitsland - 51 min. rijden
Restaurants
McDonald's
6 min. rijden
Ocean‘s
6 min. rijden
Waterkant
7 min. rijden
Plaza del mar
5 min. wandelen
HAFFdüün
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with 1 bedroom?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with 1 bedroom?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Sierksdorf ligt op 5 minuten wandelen van Strand van Sierksdorf en Hondenstrand / Natuurstrand. Ook Hansapark en Strand van Haffkrug liggen op 5 km afstand. Station Sierksdorf ligt op 21 minuten wandelen.