Aparthotel
The Balcony Suite -Piazza del Campo View
Aparthotel met een dakterras, op enkele stappen van Piazza del Campo
Fotogalerie voor The Balcony Suite -Piazza del Campo View





Beoordelingen
8,8 op 10 –
Voortreffelijk
Aparthotel
2 slaapkamers Max. aantal: 7
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
The Balcony Suite -Piazza del Campo View
Aparthotel met een dakterras, op enkele stappen van Piazza del Campo
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een dakterras over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit aparthotel heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een bed met traagschuimmatras. De kitchenette is voorzien van een koelkast, oven, microgolfoven en vaatwasser. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Dit aparthotel heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een (laptop)kluis en een strijkplank/strijkijzer. Alle bedden hebben een traagschuim-matras. Er is een kussenmenu beschikbaar. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar.
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Athena
Hotel Athena
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
9.2 van 10, Fantastisch, 1.000 beoordelingen
De prijs is € 138
inclusief belastingen en toeslagen
30 jul - 31 jul
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 29 februari betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht (tot 4 nachten)
- De stad heft de volgende belasting: van 1 maart t/m 31 oktober betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht (tot 4 nachten)
- Bestemmingstoeslag: EUR 2 per persoon per nacht. Deze toeslag geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor extra bed: EUR 50.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Balcony Suite Piazza Campo
The Balcony Suite -Piazza del Campo View Siena
The Balcony Suite -Piazza del Campo View Aparthotel
The Balcony Suite -Piazza del Campo View Aparthotel Siena
Over deze buurt

Chiasso del Bargello 7, Siena, SI, 53100
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over The Balcony Suite -Piazza del Campo View
Beoordelingen
8,8
Uitstekend
9,8/10
Netheid
9,6/10
Voorzieningen
10/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
9,2/10
Milieuvriendelijkheid
Beoordelingen
2 nachten verbleven in februari 2025
10/10
Carlos
1 nacht verbleven in december 2024
8/10
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in september 2024
10/10
francesca
1 nacht verbleven in juni 2024
8/10
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2024
10/10


Marta
1 nacht verbleven in januari 2024
10/10
Tommy
2 nachten verbleven in oktober 2023
10/10
Chandon
2 nachten verbleven in september 2023
10/10
Jason
2 nachten verbleven in september 2023
6/10
Bryan
1 nacht verbleven in juni 2023