Breng nieuw The XY Suites Boutiuque appartement in het centrum van de stad Sibenik. Spectaculair appartement met veel geweldig design bloeit en een ideale locatie. Markten, veerboot, oude binnenstad, winkelcentrum en busstation allemaal op korte loopafstand. Alles is gloednieuw, volledig uitgeruste keuken, een woonkamer met een grote smart-tv. Volledig voorzien van airconditioning, GRATIS en snelle wifi, volledig uitgeruste keuken en een interne wasruimte. In de woonkamer in de woonkamer kan een gezin van 4 personen comfortabel slapen in deze accommodatie. Dit is een twee-slaapkamer met Queen bed / een badkamer en een toilet. Er is een zitkamer in de woonkamer. Er is een enorm balkon om te gebruiken met tuinmeubilair. De volledig uitgeruste keuken en wasruimte (met wasmachine) zorgen ervoor dat u zich meteen thuis voelt. On-site en beveiligd parkeren, maakt dit een ideale locatie voor een zakelijke reiziger. Locatie, locatie, locatie !! Dit moderne stadsappartement ligt op loopafstand van alle belangrijke bezienswaardigheden in de stad Sibenik.
dit vakantiehuis bevindt zich in Plisac, een wijk in Sibenik, en ligt vlak bij het strand. Bezoek culturele hoogtepunten Museum voor Kerkelijke Kunst en Kerk van Sint-Krsevan. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kerk van Gospe van Grada en Uspenie Bogomatere-kerk. Aquarium van Šibenik en Aquapark Dalmatië zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sibenik
Zijn huisdieren welkom bij ❤️ XY Suites Boutique Apartments❤️?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij ❤️ XY Suites Boutique Apartments❤️ inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij ❤️ XY Suites Boutique Apartments❤️ uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat ❤️ XY Suites Boutique Apartments❤️?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Plisac, vlak bij Kerk en Klooster van Sint-Franciscus en Kerk van Gospe van Grada. Ook Uspenie Bogomatere-kerk en Kerk van de Heilige Geest liggen op 10 minuten wandelen. Station Šibenik ligt op 7 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over ❤️ XY Suites Boutique Apartments❤️
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,8
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 11 beoordelingen
10 - Uitstekend
11
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 11 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 11 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 11 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 11 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jeff M.
21 sep 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very nice apartment
Very clean and steps away from old town. Edi was great and a super host.
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Debbie C.
7 okt 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect in every way.
Very clean & new but with the stone walls has the feeling of Sibenik’s architecture. We will recommend this sweet place to our friends & family. We cooked breakfast here often and a few dinner. We stayed here 3 weeks and had not one issue.
20 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Megan G.
19 jun 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Fantastic apartment
Modern clean well stocked apartment walking distance to restaurants cafes bars and tourist sites! Edi the host was amazing picked us up from the bus station and delivered breakfast each morning! Loved Sibenik!