Geheel appartement

Apartments Danica

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen

Over deze buurt

Apartments Danica ligt in Sibenik. Geniet van de prachtige natuur bij Nationaal Park Krka en Čikola Significant Landscape. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Aquapark Dalmatië en Etnoland Dalmati. Aquarium van Šibenik en Roofdierencentrum Sokolarski zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sibenik
Meer appartementen in Sibenik
Kaart
Ražinska 13, Sibenik, Sibenik-Knin, 22010

In de buurt

  • strand bij Ražina
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • strand bij Podsolarska
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • beach near Podsolarsko
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • Aquapark Dalmatië
    3 min. rijden - 1.8 km
  • beach near Brodarica
    5 min. rijden - 3.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Ražine - 5 min. rijden
  • Split (SPU) - 54 min. rijden

Restaurants

  • Trattoria Mediteraneo
    5 min. rijden
  • Caffe bar Oscar 2
    3 min. rijden
  • Dalmatian Ethno Village
    5 min. rijden
  • Restaurant Bongos
    4 min. rijden
  • Batak Sibenik
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

Apartments Danica

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Apartments Danica biedt onder andere een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Rookvrije accommodatie en barbecues
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • 2 badkamers met douches
    • (kleer)kasten en koelkasten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

  • Mastercard
  • American Express
  • Visa

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.90 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.25 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartments Danica?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Apartments Danica inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartments Danica uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartments Danica?

Dit appartement in Sibenik ligt en op 5 km afstand van Vela Solina, Aquapark Dalmatië en Etnoland Dalmati. Franciscanerklooster Krapanj ligt op 4 km.