Seven Orange Hotel (Shenzhen Yannan Metro Station Huaqiang North Branch) ligt in Futian, een wijk in Shenzhen. Huaqiangbei en Voetgangersgebied Dongmen zijn niet te missen plekken als je graag wilt shoppen. Wil je liever de populaire attracties in de buurt verkennen? Ga dan naar Window of the World. Shenzhen Science and Technology Museum en Shenzhen Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Shenzhen
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Spelletjesruimte
Gezinsvriendelijk
Spelletjesruimte
Voorzieningen
Bagageopslag
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Gebouwd in 2010
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij Seven Orange Hotel (Shenzhen Yannan Metro Station Huaqiang North Branch) inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Seven Orange Hotel (Shenzhen Yannan Metro Station Huaqiang North Branch) uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Seven Orange Hotel (Shenzhen Yannan Metro Station Huaqiang North Branch)?
Dit hotel ligt in Futian, op 10 minuten wandelen van Huaqiangbei, Shenzhen Science and Technology Museum en SEG Elektronica. Ook Shenzhen Grand Theater en Centraal park van Shenzhen liggen op 2 km afstand. Station Science Museum ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Yannan is het 8 minuten wandelen.