Geheel appartement
Sheki Central Apartment Deluxe
Appartement in Sheki
Fotogalerie voor Sheki Central Apartment Deluxe





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
Max. aantal: 580 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 41
inclusief belastingen en toeslagen
23 feb - 24 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

"Charming 9-room B&B in Sheki with WiFi, AC, breakfast & authentic charm"
"Charming 9-room B&B in Sheki with WiFi, AC, breakfast & authentic charm"
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
- Parking beschikbaar
- Wasvoorzieningen
De prijs is € 38
inclusief belastingen en toeslagen
21 feb - 22 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Over deze buurt

147 Mammademin Rasulzade prospekti, 147, Sheki, Sheki, AZ5500
In de buurt
- Paleis van Sjeki3 min. rijden - 2.5 km
- Moskee van de Khan3 min. rijden - 2.5 km
- Kerk van Kish9 min. rijden - 7.8 km
Restaurants
- Qafqaz Restoranı19 min. wandelen
- Çələbi Xan Restoranı14 min. wandelen
- Ləziz ailəvi restoran3 min. rijden
- Cafe Central Coffee Shop15 min. wandelen
- Stop Tea & Shisha14 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Sheki Central Apartment Deluxe
Beoordelingen
10








