ZEN Hotel

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Restaurant
  • Parking beschikbaar
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 37
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

ZEN Hotel ligt in Jing'an, een wijk in Shanghai. Winkeldistrict Nanjing Road en Shanghai Centre zijn niet te missen plekken als je graag wilt shoppen. Wil je liever de populaire attracties in de buurt verkennen? Ga dan naar Yuyuan-tuinen. Natuurhistorisch museum van Shanghai en Great World Entertainment Center (amusementscentrum) zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Shanghai
Kaart
No. 80 Moling Road (Parking Lot, Huaxiang Building), Shanghai, Shanghai, 200070

In de buurt

  • Een drukke stadstraat met veel voertuigen en voetgangers.
    West Nanjing Road
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Een traditionele Chinese tempel met rijk gedecoreerde architectuur, waaronder een meerlaags dak en rode lantaarns.
    Jade Boeddhatempel
    3 min. rijden - 2.2 km
  • Een drukke stadsstraat met hoge gebouwen, reclameborden en verkeerslichten.
    Winkeldistrict Nanjing Road
    5 min. rijden - 3.4 km
  • Natuurhistorisch museum van Shanghai
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Brilliance Shimao International Plaza
    19 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Hanzhong Road - 10 min. wandelen
  • Station Shanghai - 16 min. wandelen
  • Hongqiao International Airport (SHA) - 43 min. rijden

Restaurants

  • Maki House
    5 min. rijden
  • 上島咖啡
    4 min. rijden
  • 老正和
    5 min. rijden
  • 星巴克
    4 min. rijden
  • Shanghai Marriott Hotel City Centre Bar
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

ZEN Hotel

  • Hotel vlak bij Winkeldistrict Nanjing Road
  • ZEN Hotel biedt onder andere een conferentiecentrum.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Parkeerplaatsen ter plaatse, meertalig personeel en een kruier/portier
    • Rookvrije accommodatie, conciërgeservice en een lift
    • Een kluis bij de receptie en een bagageopslagruimte

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Kluisje bij het onthaal
  • Kluisjes

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Meertalig personeel
  • Portier

Zakelijke diensten

  • Conferentiecentrum

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • Gebouwd in 2019
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Kinderpantoffels

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.

Hoeveel kost een verblijf bij ZEN Hotel?

Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij ZEN Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 6 sep. 2026 min. € 37, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij ZEN Hotel inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij ZEN Hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat ZEN Hotel?

Dit hotel ligt in Jing'an, op 1,7 km van Brilliance Shimao International Plaza en op 5 km afstand van Winkeldistrict Nanjing Road en Volksplein. Ook Jade Boeddhatempel en Shanghai Changzheng-ziekenhuis liggen op 2 km afstand. Station Hanzhong Road ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Xinzha Road is het 11 minuten wandelen.