Gehele flat·Particuliere eigenaar
Los Príncipes II - Apartment near Feria & Park - Family Friendly Sevilla
Fotogalerie voor Los Príncipes II - Apartment near Feria & Park - Family Friendly Sevilla





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Misschien vind je dit ook leuk

Ibis Budget Sevilla Aeropuerto
Macarena Norte
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.0 van 10, Zeer goed, 148 beoordelingen
De prijs is € 50
inclusief belastingen en toeslagen
8 mrt - 9 mrt
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Sevilla, España
In de buurt
Maria Luisa Park10 min. wandelen - 0.9 km
Plaza de España14 min. wandelen - 1.3 km
Alcázar16 min. wandelen - 1.4 km
Kathedraal van Sevilla18 min. wandelen - 1.6 km- Portada de la Feria de Abril7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
- Metrostation Plaza de Cuba - 9 min. wandelen
- San Jerónimo Station - 10 min. rijden
- Sevilla (SVQ-San Pablo) - 29 min. rijden
Restaurants
- Sloppy Joe's3 min. wandelen
- Mesón La Brasa1 min. wandelen
- Cervecería Emilio2 min. wandelen
- Granier4 min. wandelen
- Cerveceria del Poniente1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Los Príncipes II - Apartment near Feria & Park - Family Friendly Sevilla
Gelijkaardige accommodaties

Eurostars Al-Ándalus Palace
Eurostars Al-Ándalus Palace
- Zwembad
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.6 van 10, Uitstekend, 1.165 beoordelingen
De prijs is € 79
inclusief belastingen en toeslagen
8 mrt - 9 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VUT/SE/07539, ESFCTU0000410280001604080000000000000000VUT/SE/075395
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.











