Het appartement heeft twee slaapkamers: één met een tweepersoonsbed en de tweede met twee eenpersoonsbedden. De woonkamer heeft een tweepersoonsslaapbank en een volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, wasmachine, magnetron, koelkast, broodrooster en koffiezetapparaat. Er is een zithoek, een flatscreen-tv en een eigen badkamer met douche en haardroger. Beddengoed en handdoeken zijn voor alle gasten aanwezig. Het appartement biedt plaats aan maximaal 6 personen. Het appartement ligt op de eerste verdieping van het gebouw. Je bereikt het via een trap.
dit appartement ligt in Casco Antiguo, een wijk in Sevilla. Kathedraal van Sevilla en Alcázar zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Winkelcentrum Plaza de Armas. Jardines de Murillo en Casa de la Ciencia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sevilla
Zijn huisdieren welkom bij Recaredo 7 , N° 1 - two bedrooms?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Recaredo 7 , N° 1 - two bedrooms?
Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij Recaredo 7 , N° 1 - two bedrooms van één nacht voor twee volwassenen op 29 nov. 2026 min. € 92, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Recaredo 7 , N° 1 - two bedrooms inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Recaredo 7 , N° 1 - two bedrooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Recaredo 7 , N° 1 - two bedrooms?
Dit appartement ligt in Casco Antiguo, op 15 minuten wandelen van Kerk van San Esteban, Kathedraal van Sevilla en Alcázar. Ook La Giralda en Alameda de Hércules liggen op een kwartiertje wandelen. Plaza Nueva Tramhalte ligt op 15 minuten wandelen en naar Tramhalte Prado San Sebastián is het 15 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Recaredo 7 , N° 1 - two bedrooms
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,6
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 8 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 8 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 8 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 8 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 8 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Arno H.
21 jul 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Sehr tolle Wohnung mitten im Zentrum. Immer wieder gerne nichts zu beanstanden
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Carol A.
15 jan 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Todo bien
Todo perfecto , siempre hay algún detalle pero sin importancia , camas cómodas y baño amplio , muy limpio
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Karina G.
1 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This was a lovely property and relatively close to all sites where I conducted research. The internet signal was a bit weak at times, but other than that, I was very pleased with everything and would absolutely recommend this place to anyone.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Aztiramy J.
9 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
I had to waited for about 2 hours for the hostess instructions to go in, other than that everything else was good. The location was great and very comfortable and convenient
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Adolfo R.
25 nov 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Buena Ubicacion, facilidad de llegada y recogida de llaves, silencioso los dormitorios, moderno nuevo . Encantador
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Atelier D.
13 nov 2025
Positief: Inchecken, communicatie en locatie
La ubicación es extraordinaria. Buena relación calidad-precio, amplio y cómodo. La limpieza no es la mejor, olor extraño.